Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim?

Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim?

Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor. Tekfen Emlak Geliştirme imzasıyla inşa edilen projede 11 yüksek ve 14 sıra ev bloğu bulunuyor.


Toplamda 1.424 dairenin yer aldığı Hep İstanbul Evleri İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta yükseliyor. Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim? sorusunun cevabından önce proje hakkında kısaca bigi verelim.


70 metrekare ile 179 metrekare arasında değişiklik gösteren daire alanlarına sahip proje Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor.


1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edilen daire tiplerine yer verilen projede 11 yüksek blok ve 14 sıra ev bloğu karşımıza çıkıyor. Hep İstanbul'daki evinize lansmana özel fiyatlar ile 2014 bitmeden sahip olun.Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim?

2017 yılının Nisan ayında teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar daire büyüklüklerine göre değişiyor.


Hep İstanbul fiyat:

1+1 konutlar 193 bin liradan

2+1 konutlar 320 bin liradan

3+1 konutlar 425 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Cafe, açık - kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, bisiklet parkuru, yürüyüş yolları, oyun alanları, spor alanları ve buhar odasından meydana gelen sosyal alanlara sahip proje hakkında detaylı bilgi için satış ofisini arayabilirsiniz.


Tekfen Hep İstanbul iletişim

Telefon numarası: 444 8 437

Web: www.hepistanbul.com.tr

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com