Tekfen hep istanbul iletişim

HEP İstanbul fiyatları 267 bin TL'den başlıyor!

HEP İstanbul fiyatları minimum 267 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede daireler için yüzde 6 indirim sağlanıyor...

HEP İstanbul Ramazan avantajları sürüyor! 2017'de teslim!

TEKFEN Emlak Geliştirme, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde HEP Avantaj kampanyası devam ediyor.Toplam 1.424 daireden oluşan projede yaşam, 2017 Nisan'da başlayacak...

HEP İstanbul'da yaz kampanyası! 3 farklı ödeme kolaylığı!

Tekfen Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul Evleri'nden daire sahibi olmak isteyenler için kendi ödeme koşullarına uygun 3 farklı paketten biriyle istedikleri eve sahip olabilme avantajı sunuluyor...

Hep İstanbul daire teslimleri ne zaman?

11 yüksek blok ve 14 sıra bloğundan oluşan projede daire alanları 70 ile 179 metrekare arasında değişiyor. Peki İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta hayata geçirilen Hep İstanbul daire teslimleri ne zaman?

Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim?

Tekfen Hep İstanbul ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizin devamında yer alıyor. Tekfen Emlak Geliştirme imzasıyla inşa edilen projede 11 yüksek ve 14 sıra ev bloğu bulunuyor.

Hep İstanbul projesi fiyat!

İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta yükselen Hep İstanbul projesi 26 bloktan meydana geliyor. Teslimlerin Nisan 2017'de yapılacağı projede 1.424 konut bulunuyor. İşte Hep İstanbul projesi fiyat bilgisi...

Tekfen Hep İstanbul satış ofisi!

Tekfen Hep İstanbul satış ofisi bilgileri haberimizde yer alıyor. 1.413 tane daire ve 27 tane dükkandan oluşan proje 26 blok olarak inşa ediliyor.

Tekfen Hep İstanbul iletişim!

Tekfen Hep İstanbul iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salın ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

Tekfen Hep İstanbul satılık!

Tekfen Hep İstanbul satılık daire seçenekleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salın ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Proje 11'i yüksek, 15'i alçak olmak üzere 26 blok olarak tasarlandı.

Tekfen Hep İstanbul nerede?

Ekim ayında satışa çıkacak olan Tekfen Hep İstanbul projesi 1. 413 daire ile 27 dükkandan oluşuyor. Proje 26 blok olarak yükseliyor. Peki Tekfen Hep İstanbul nerede?

Tekfen Hep İstanbul projesi Ekim'de satışa çıkacak!

Hep İstanbul projesi, Esenyurt'ta Tekfen Emlak Geliştirme imzası ile hayata geçiriliyor. 1.413 daire ile 27 dükkanın yer aldığı projede 1 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar tüm daire alternatiflerine yer veriliyor.