11 / 12 / 2023

HEP İstanbul Tekfen'de yüzde 5 peşinatla!

 HEP İstanbul Tekfen'de yüzde 5 peşinatla!

Konut teslimleri hemen yapılan HEP İstanbul projesinde yüzde 5 peşinat verip 5 yıl vade farksız taksitlendirme imkanı veriliyor...


 

Tekfen Gayrimenkul imzası taşıyan Hep İstanbul projesi toplam 1.424 daire ve 11 adet ticari alandan oluşuyor. Proje Avcılar, Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin kesişme noktasında inşa edildi. 


Konut teslimleri hemen yapılan HEP İstanbul projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri sunuluyor. Projede daire büyüklükleri 70 ile 240 metrekare arasında değişiyor.


56 bin 880 metrekare arsa alanında konumlandırılan Esenyurt HEP İstanbul projesinde, yüzde 5 peşinat verip 5 yıl vade farksız taksitlendirme imkanı veriliyor.  

 

Yapılması planlanan Bakırköy-Beylikdüzü Metrosu'na yürüme mesafesinde yer alan  HEP İstanbul'un ticari alanlarında süpermarket, alışveriş alanları, cafeler ve restoranlar bulunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında, bin 400 metrekareye varan çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 kilometre uzunluğunda yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları mevcut.


 


Adres : Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul 


Tel : 444 8 437  


Web : http://hepistanbul.com.tr


Özge ÖZDEMİR/Konuttimes.com