Sea Pearl Ataköy fiyat listesi!


 Sea Pearl Ataköy fiyat listesi!

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi? Sea Pearl Ataköy telefon numarası? Sea Pearl Ataköy ne zaman teslim? gibi sorularınızın yanıtları haberimizde yer alıyor.İstanbul-Bakırköy'ün Ataköy bölgesinde konumlandırılan Sea Pearl projesi 127 bin 60 metrekare arsa alanına sahip. Sea Pearl Ataköy fiyat listesi bilgisinden önce proje hakkında bilgi verelim.


8 rezidans bloğu ve 1 otel halinde yükselen Sea Pearl Ataköy projesi Kuzu Grup imzası taşıyor. Sea Pearl Ataköy'de lüks markalar, butikler, beş yıldızlı otel, konut ve restoranlar bulunuyor.


2.7 milyar dolar yatırım bedeline sahip olan Sea Pearl Ataköy projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon tipinde daire alternatifleri yer alıyor.


Sea Pearl Ataköy fiyat listesi:


Sea Pearl Ataköy fiyat listesi kapsamında dairelerin metrekaresi 7 bin 200 dolardan başlayarak, 10 bin 550 dolara kadar yükseliyor. Projenin inşaat alanı 547 bin metrekare olarak belirlendi.


Sea Pearl Ataköy teslim tarihi bilgisine göre ilk etap 2017 yılının Mart ayında, ikinci etap ise 2018 yılının Şubat ayı olarak belirlendi. Projede yürüyüş yolları, spor alanları ve alışveriş alanları yer alıyor.


Sea Pearl Ataköy iletişim bilgisi:

Tel: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com

Sea Pearl Ataköy fiyat listesi , Sea Pearl Ataköy , Sea Pearl Ataköy evleri , Sea Pearl Ataköy ödeme koşulları , Sea Pearl Ataköy ödemeleri , Sea Pearl Ataköy satış ofisi , Sea Pearl Ataköy ne zaman teslim , Sea Pearl Ataköy satılık daire , Sea Pearl Ataköy görselleri ,