20 / 07 / 2024

Konforist Edu Suites’te aylık 900 TL'ye! Ögrencilere özel!

 Konforist Edu Suites’te aylık 900 TL'ye! Ögrencilere özel!

Tasarımı, dekorasyonu ve sunduğu hizmetleri ile bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olan Konforist, 900 TL ile 2.000 TL arasındaki konaklama fiyatları ile öğrencilere kapılarını açıyor...


Tasarımı, dekorasyonu ve sunduğu hizmetleri ile bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olan Konforist, 900 TL ile 2.000 TL arasındaki konaklama fiyatları ile öğrencilere kapılarını açıyor. 


Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olarak üniversite öğrencilerine yüksek standartlarda konaklama çözümleri sunan Konforist, İstanbul’da eğitim alan kız öğrenciler için yeni nesil bir yaşam alanı sağlıyor. 


Fiyatlar 900 TL’den Başlıyor…


İstanbul Eyüp’te yükselen Konforist ’te konaklama ücretleri 900 TL’den başlıyor. 237 kişilik kapasitesi ile farklı büyüklüklerde oluşan odaları ile hizmet verecek olan Konforist, 125 odaya sahip. 


Kapalı otopark, yüzme havuzu, hamam ve jakuzi, sauna, fitness salonu, kuaför, market, restaurant, teras kafe, bilgisayar odası, etüd salonu, cep sineması, playstation odası ve hobi mutfağı bulunan projede tek kişilik odalar 1.500 TL, iki kişilik odalar 1.300 TL’den başlarken VIP odaların fiyatı ise 2.100 TL.


Keyifli bir ortamda ve ergonomik koşullarda ders çalışabilmesi, kalan özel zamanlarında da kafesinden yüzme havuzuna, hamamından hobi mutfağına kadar kaliteli ve hoş zaman geçirebileceği sosyal alanlarıyla tamamen özel olarak ve öğrencilerin istekleri doğrultusunda tasarlanan Konforist, “akıl konforu” mottosuyla yola çıktı. 


Tüm Hizmetler Ücrete Dahil


Tek kişilik, 2,3 ve dört kişilik odaların yanı sıra VIP odası ve engelli odası da bulunan Konforist’te konaklama ücretlerine spor salonları, yüzme havuzları ve diğer tüm sosyal alanlarla birlikte kat hizmetleri de dahil. 
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler