Büyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman?


Büyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman?

Büyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtı için haberimizi inceleyebilirsiniz. Projede fiyatlar 650 bin dolardan başlıyor...Büyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Emaar Türkiye-Arıkan Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Toskana Orizzonte, 650 bin dolardan başlangıç gösteren fiyatlarla yükseliyor. 


Ortak alanları arasında projede; squash ve padel kortları, yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzu, açık tenis ve yürüyüş alanları, basketbol ve voleybol sahaları, SPA ve güzellik merkezi, kids gym, sağlık kulübü yer alıyor. 


Lokasyon olarak Toskana Orizzonte projesi Atatürk Havalimanı’na 21 kilometre, TEM Otoyolu’na 4.2 kilometre ve  Tüyap metrobüs durağına 6.8 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor. 


Toskana Orizzonte Projesi'nde villalar 3 ve 7 odalı olarak tasarlandı. 


Büyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman?


İlk etabın bu yılın Eylül ayında, ikinci etabın ise Haziran 2016'da teslim edileceği proje 450 bin metrekare inşaat, 1 milyon 68 bin metrekare arsa alanına sahip. Proje Avrupa Yakası Büyükçekmece'de hayata geçiriliyor. 


Toskana Orizzonte iletişim bilgileri

Telefon: 0 212 850 83 00

Web: http://www.toskanavadisi.com

Gizem Yılmaz/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : 3. HavalimanıBüyükçekmece Toskana Orizzonte teslimleri ne zaman , Toskana Orizzonte , Toskana Orizzonte evleri nerede , toskana villaları büyükçekmece , büyükçekmece toskana orizzonte adres bilgisi , Toskana Orizzonte projesi ,