Businist Office Kadıköy ödeme planı!


Businist Office Kadıköy ödeme planı!

Businist Office Kadıköy ödeme planı detayları için haberimizden faydalanabilirsiniz. Fikirtepe'de konumlandırılan projede 396 ofis ve 22 dükkan bulunuyor...Businist Office Kadıköy ödeme planı hakkında bilgi vermeden önce projeden bahsedelim. SVR Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen proje Fikirtepe'de konumlandırılıyor.


Businist Office projesinde 396 adet ofis ve 22 adet dükkan bulunuyor. 116 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje 3 blok halinde inşa ediliyor.


Businist Office Kadıköy projesinde metrekare birim fiyatı 4 bin dolardan başlıyor ve 6 bin dolara kadar ulaşıyor.


Kadıköy Businist Office projesindeki ofislerin büyüklükleri 45 - 320 metrekare arasında, dükkanların büyüklükleri ise 60 - 380 metrekare arasında değişiyor. 


Businist Office Kadıköy ödeme planı

Businist Office Kadıköy projesinde toplam bedelin yüzde 75'ine kadar banka kredisi kullanmak mümkün. Projede 120 aya kadar vade yapılıyor. 


Businist Office projesi nerede?

Fikirtepe Businist Office adres: Sahrayıcedit Mahallesi E-5 üzeri Golden Plaza E Blok Kadıköy İstanbul


Fikirtepe Businist Office iletişim

Telefon: 0 216 407 24 00- 444 60 13

Web: www.businist.com

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.com

Businist Office Kadıköy ödeme planı , Businist Office kadıköy , Businist Office Kadıköy ne zaman teslim edilecek , Businist Office Kadıköy iletişim bilgileri , Businist Office Kadıköy ödeme seçenekleri , Businist Office Kadıköy ödeme koşulları , Businist Office Kadıköy ofis fiyatı ,