Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi!


Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi!

Teslimlerinin 2016 yılında gerçekleşeceği Bulvar İstanbul projesinde banka kredisi kullanılabiliyor. İşte Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi!Özkar ile Özülke İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Bulvar İstanbul projesinde 1.500 tane daire bulunuyor. Başakşehir'de inşa ediliyor. projede satışlar devam ediyor. Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi haberimizin devamında yer alıyor.


Daire tiplerinin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak tasarlandığı Bulvar İstanbul projesindeki daire alanları 113 metrekare ile 276 metrekare arasında değişiyor. 


2016 yılında teslim edilecek olan Bulvar İstanbul projesinde 10 bin TL peşinat ödendiğinde, 12. ve 24. aylarda ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel için ise 120 aya kadar vade yapılıyor. 


Başakşehir Bulvar İstanbul'da  kapalı otopark, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, gölet, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness merkezi yer alıyor. Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi

2 oda 1 salonlar 338 bin lira ile 493 bin lira 

3 oda 1 salonlar 409 bin lira ile 635 bin lira 

4 oda 1 salonlar 553 bin lira ile 861 bin lira 

5 oda 1 salonlar 791 bin lira ile 1 milyon 176 bin lira Bulvar İstanbul projesi TEM otoyoluna 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, ikinci köprü 20 dakika, Atatürk Olimpiyat Stadı’na 1 kilometre, Basın Ekspres ve TEM Otoyolu’na yakın konumda ve metro istasyonuna 1 kilometre mesafede inşa ediliyor. 


Bulvar İstanbul nerede?

Adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi!


Bulvar İstanbul iletişim

Telefon: 444 66 10  

Web: www.bulvaristanbul.com.tr

Esra Nur AÇKI/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı

Bulvar İstanbul projesi detaylı fiyat listesi , bulvar istanbul fiyat listesi , bulvar istanbul fiyatları , Bulvar İstanbul fiyatı , Bulvar İstanbul satılık daire , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul iletişim , Bulvar İstanbul son durum , Bulvar İstanbul güncel fiyat listesi ,