Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim!


Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim!

Kanal İstanbul'a yakın bir alanda bulunan proje Bulvar İstanbul'un yeni etabı olarak 37 kattan meydana geliyor. Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim telefon numarası 444 66 10 olarak belirlendi.Toplamda 165 daireden meydana gelen Başakşehir Bulvar Rezidans projesi 14 Şubat tarihinde 2 günlük ön satış ile 1.000'in üzerinde ön talep toplamıştı. 


Özkar - Özülke İnşaat imzası taşıyan Başakşehir Bulvar Rezidans projesi yeni kampanyasını 16 Mart'ta açıklayacak. Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim telefon numarası: 444 66 10.


Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim!


İstanbul Başakşehir'de inşa edilen proje lokasyon olarak; Kanal İstanbul'a, metroya, TEM Otoyolu'na, Sağlık Kent'e, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakın bir alanda yükseliyor. 


Bulvar Rezidans Başakşehir'de yer alan daire tipleri ise 3+1, 4+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks ve 7+1 dubleks olarak tasarlandı.


Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim

Telefon: 444 66 10 

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com
Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim , Başakşehir Bulvar Rezidans iletişim telefon numarası , Başakşehir Bulvar Rezidans projesi , Başakşehir Bulvar Rezidans satılık , Başakşehir Bulvar Rezidans son durum , Başakşehir Bulvar Rezidans nerede , Başakşehir Bulvar Rezidans telefon , Başakşehir Bulvar Rezidans yeni kampanyası , Başakşehir Bulvar Rezidans kampanya ,