Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi!


 Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi!

Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi 2016 yılı içerisinde olarak belirlendi. Yüzde 10 peşinat ile konut alınabilen Bulvar İstanbul'da fiyatlar 338 bin TL'den başlayarak yükseliyor...İstanbul'un Başakşehir ilçesinde konumlandırılan Bulvar İstanbul projesi Özkar ve Özülke İnşaat ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor. 


1.500 adet daireden meydana gelen Bulvar İstanbul projesinde toplamda 110 bin metrekare alana sahip. Bulvar İstanbul Evleri'nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon tipinde konut alternatifleri yer alıyor.


Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi!


Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi tarihi 2016 yılı olarak belirlendi. Bulvar İstanbul fiyat listesi bilgisine göre 2+1 daireler 338 bin TL ile 493 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL ile 635 bin TL, 4+1 daireler 553 bin TL ile 861 bin TL, 5+1 daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiyor.


Bulvar İstanbul ödeme planı kapsamında 10 bin TL peşinat verilerek projeden daire satın alınabiliyor. Projede spor alanları, yürüyüş yolları, fitness center, çocuk oyun alanları, buhar odası, dinlenme alanları, sauna ve yüzme havuzu gibi donatılar yer alıyor. 


Bulvar İstanbul nerede?

Başakşehir Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim bilgisi:

Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com


Başakşehir Bulvar İstanbul teslim tarihi , bulvar istanbul , bulvar istanbul projesi , bulvar istanbul iletişim , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul adres , bulvar istanbul fiyat listesi , Bulvar İstanbul ödeme planı , bulvar istanbul satılık , Bulvar İstanbul ne zaman teslim , bulvar istanbul fiyatları ,