Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı!


 Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı!

Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı? Bulvar İstanbul fiyat listesi? Bulvar İstanbul iletişim? Bulvar İstanbul ne zaman teslim? Bulvar İstanbul nerede? gibi sorularınızın yanıtı haberimizde yer alıyor.110 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Bulvar İstanbul projesi İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Başakşehir bölgesinde inşa ediliyor. Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı haberimizde yer alıyor.


Özkar ve Özülke İnşaat ortaklığı ile yükselen Bulvar İstanbul projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor. Proje toplamda 1.500 adet daireden meydana geliyor. 


Bulvar İstanbul fiyat listesi kapsamında 1+1 daireler 338 bin TL ile 493 bin TL, 3+1 daireler 409 bin TL ile 635 bin TL, 4+1 daireler 553 bin TL ile 861 bin TL, 5+1 daireler 791 bin TL ile 1 milyon 176 bin TL arasında değişiyor. 


Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı!


Başakşehir Bulvar İstanbul ödeme planı bilgisine göre 10 bin TL peşinat olarak verildikten sonra, 12. ay ve 24. ayda ara ödemeler yapılıyor. Kalan bedel ise banka kredisi kullanılarak taksitlendirilebiliyor.


Başakşehir Bulvar İstanbul satış ofisi ile 444 66 10 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz. 2016 yılında teslim edilecek olan Bulvar İstanbul Evleri'nde dinlenme alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, buhar odası, fitness center, sauna ve yüzme havuzu bulunuyor. 


Başakşehir Bulvar İstanbul nerede?

Bulvar İstanbul adres: Olimpiyat Stadı, Kayaşehir Yolu 3. Km Başakşehir - İstanbul


Bulvar İstanbul iletişim bilgisi:

Telefon: 444 66 10 

Web adresi: www.bulvaristanbul.com.tr

Safiye ŞİMŞAK/Konuttimes.com


başakşehir bulvar istanbul ödeme planı , bulvar istanbul , bulvar istanbul projesi , başakşehir bulvar istanbul , bulvar istanbul fiyat listesi , satış ofisi , bulvar istanbul nerede , bulvar istanbul fiyatları , Bulvar İstanbul örnek daire , bulvar istanbul satılık , bulvar istanbul adres , bulvar istanbul iletişim ,