Ali Ağaoğlu: Her şeyi devletten beklememek gerek!

Ali Ağaoğlu: Her şeyi devletten beklememek gerek!

Ali Ağaoğlu: Her şeyi devletten beklememek gerek sloganı ile kampanyada banka faizinin yüzde 35'i için peşin yardım yapılıyor. Kampanyaya dahil projeler ise My Home Maslak ve My Towerland projeleri...


Ali Ağaoğlu: Her şeyi devletten beklememek gerek sloganı ile kampanyayı duyuran Ağaoğlu İnşaat projeleri hemen teslim ediyor. Firma tarafından banka faizinin yüzde 35'i peşin olarak verilen kampanyada geçerli projeler My Home Maslak ve My Towerland olarak belirlendi. 


Yüzde 1 peşinat verilen projelerde 60 ay 0,47 faiz oranı, 120 ay yüzde 0,57 faiz oranı uygulanıyor.  Ali Ağaoğlu: Her şeyi devletten beklememek gerek sloganı ile satışları devam eden projelerde avantajlı ödemeler yapılıyor. 


My Home Maslak projesi;

3 bloktan meydana gelen My Home Maslak projesinde fiyatlar 571 bin TL'den başlangıç gösteriyor. My Home Maslak'ta yüzde 786 daire bulunuyor. Daire tipleir 1+0 ile 4,5+1 dubleks arasında değişen projede 1+1 ve 4+1 dubleks dairelerin satışları tamamlandı. 


My Towerland projesi;

Konut fiyatlarının 754 bin TL'den başlangıç gösterdiği projede daire tipleri 2+1 ile 4+1 dubleks arasında değişiyor. My Towerland'da toplamda 3 bin 500 daire yer alıyor.


Tel: 444 6 777

Web: http://www.agaoglu.com.tr/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com