Galatasaray Riva ve Florya projesi için resmi imzalar atıldı!


Galatasaray Riva ve Florya projesi için resmi imzalar atıldı!

Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kurulunda Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak yetki almıştı. Özbek, Riva - Florya projeleri için Emlak Konut ile resmi imzaların atıldığını açıkladı.Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Riva-Florya projeleri için Emlak Konut ile resmi imzaların atıldığını açıkladı.


RİVA VE FLORYA İÇİN YETKİ

Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kurulunda Dursun Özbek yönetimi, Riva ve Florya arazilerinin geliştirilmesine yönelik projelerle ilgili olarak yetki almıştı. Yapılan oylama neticesinde katılımcıların çok büyük kısmı Dursun Özbek yönetimine yetki verdi. Kongreye katılan bin 600'ün üstündeki üyenin 47'si hayır oyu kullandı.


Kapanış konuşmasını yapan Dursun Özbek, "Şahsıma ve yönetim kuruluna gösterdiğiniz teveccüh için teşekkür ediyorum. Gözünüz geride kalmasın. Emanetiniz başımızın üstündedir. Kendi mallarımın üzerinde tutacağım, bunu bilin." diye konuştu.


HürriyetÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerGalatasaray riva projesi , galatasaray florya projesi , Emlak Konut galatasaray projesi ,