Ali Ağaoğlu'ndan Donald Trump açıklaması!


Ali Ağaoğlu'ndan Donald Trump açıklaması!

Emlak kralı Donald Trump’ın ABD’nin yeni başkanı olmasıyla Türkiye’de gözler ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu’na çevrildi. VATAN’a konuşan Ali Ağaoğlu, seçimi ve kendisinin başkanlık ihtimalini değerlendirdi...Emlak kralı Donald Trump’ın ABD’nin yeni başkanı olmasıyla Türkiye’de gözler ünlü müteahhit Ali Ağaoğlu’na çevrildi İnşaat işinin dışında söylemleriyle gündemden düşmeyen Ali Ağaoğlu için sosyal medyada ‘Ben de başkan olucam’ caps’leri hazırlandı, yüzü Trump’ın yüzüyle değiştirilerek komik paylaşımlar yapıldı.


VATAN’a konuşan Ali Ağaoğlu, seçimi ve kendisinin başkanlık ihtimalini değerlendirdi. 6 ay önceden Trump’ın başkan seçileceğini söylediğini ifade eden Ağaoğlu, “Son güne kadar Clinton 6-7 puan önde gitse de ben hep Trump’ın başkan olacağını söyledim. Neticede ABD halkı seçimini yaptı, hayırlı uğurlu olsun. Bu sonucun Türkiye’nin de lehine olacağına inanıyorum” dedi.


Sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan başkanlık yorumlarını gördüğünü söyleyen Ağaoğlu, başkanlık hayali olup olmadığı sorulunca, “Ben işimin başındayım, öyle bir düşüncem yok. Hele bir Türkiye başkanlık sistemine geçsin de...” yanıtını verdi. Ağaoğlu, Donald Trump’la ortak arkadaşları olsa da birebir tanışmadığını da sözlerine ekledi.


Vatan ali ağaoğlu donald trump açıklaması , Emlak Kralı Donald Trump , Ali Ağaoğlu Açıklama ,