15 / 07 / 2024

Dumankaya Horizon ön talep toplamaya devam ediyor!

 Dumankaya Horizon ön talep toplamaya devam ediyor!

Dumankaya Horizon, Bostancı-Tuzla sahil yolu üzerinde Dumankaya imzası ile inşa ediliyor. 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projenin 43 bin 689 metrekare inşaat alanlı bulnuuyor...


Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 50 yıllık deneyimini Kartal sahilinde, sınırsız deniz manzarası ve farklı mimarisiyle projelendirdiği Dumankaya Horizon ile taçlandırıyor. Ön talep aşamasında olan Dumankaya Horizon, Bostancı-Tuzla sahil yolu üzerinde yeni sahiplerini bekliyor.


5 bin metrekare arsa üzerine kurulan ve inşaat alanı 43 bin 689 metrekare olarak belirlenen Dumankaya Horizon, A bloğunda 13 ticari birim ile 109 daire, B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 home-office olmak üzere toplam 178 bağımsız üniteden meydana geliyor. 


Konuyla ilgili açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya: “2013 yılı bizim için büyük bir öneme sahip. Bu yıl sektördeki 50. yılımızı kutlarken,  “kente kimlik katan yaşam alanları oluşturma” misyonumuzla kendini tekrar etmeyen ve farklı projelerimizi müşterilerimizle buluşturmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda, birikimimizi ve köklü geçmişimizi yanımıza alarak Kartal sahilinde konforlu yaşamı, lüksü ve şehri bir arada sunan Dumankaya Horizon projemize başlıyoruz. Bölgede mimarisiyle farklılaşacak, manzarasıyla ve tasarımıyla konforlu yaşamı ve Dumankaya farkını hissettirecek yeni projemizle 2013 yılında da çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi. 


Mimar Adnan Kazmaoğlu tarafından tasarlanan Dumankaya Horizon'da 1 oda 1 salon daireler 74 metrekare ile 91 metrekare, 2 oda 1 salon daireler 128 metrekare ile 204 metrekare, 3 oda 1 salon daireler 206 metrekare ile 219 metrekare, 4 oda 1 salon daireler ise 286 metrekare ile 299 metrekare arasında değişen alanlara sahip.


Bostancı-Tuzla Sahilyolu üzerinde yükselen Dumankaya Horizon projesinin, 9 Palmiye Sitesi'ne ve Koçtaş Kartal'a komşu konumuyla ve sınırsız deniz manzarasıyla İstanbul’un ayrıcalıklı ve en farklı projelerinden biri olması hedefleniyor.


444 7 222

www.dumankaya.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri