Dumankaya Horizon'da yeni fırsat ticari alanlar!


Dumankaya Horizon'da yeni fırsat ticari alanlar!

Anadolu Yakası'nda hayata geçirilen Dumankaya Horizon Projesi'nde hemen teslim avantajı ile hayata geçirilen kampanya beklenenin de üzerinde talep gördü...Dumankaya Horizon, değerli markaların bulunduğu alışveriş alanları, kafeler, spor salonu gibi alanlarla bütüncül bir yaşam merkezinin kapılarını aralıyor. Bölgenin ve daire sahiplerinin farklı ve ayrıcalıklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanına sahip Dumankaya Horizon’da ticari üniteler yatırımcılar için geri dönüşü hızlı bir yatırım potansiyeli barındırıyor. Projede işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı “home office” seçenekleri de bulunuyor.


Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için fırsatların devam ettiği projede ticari ünitelerin yanı sıra 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatiflerin de bulunduğu projede fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor. 


Proje ile ilgili detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilinir.Dumankaya Horizon kampanyası , Dumankaya Horizon satış kampanyası , Dumankaya Horizon evleri nerede , Dumankaya Horizon satış ofisi , Dumankaya Horizon ticari alanları , Dumankaya Horizon güncel kampanya , Dumankaya Horizon satılık ticari alanlar ,

Hemen Teslim 4 proje