Ege Seramik Albis Serisi'ni Unicera Fuarı’nda sergiledi!


 Ege Seramik Albis Serisi'ni Unicera Fuarı’nda sergiledi!

Spring Collection 2014 koleksiyonunu Unicera Fuarı’nda sergileyen Ege Seramik, ilkbahar mevsiminin pozitif enerjisini, ışıltısını ve tertemiz havasını Albis Serisi ile yaşam alanlarınızın her köşesine getiriyor.
Birbirinden iddialı tasarımlarıyla Spring Collection 2014 koleksiyonunu Unicera Fuarı’nda sergileyen Ege Seramik, Albis Serisi ile doğanın canlı renklerini, güzelliğini ve eşsiz dokusunu mekanlarınızla buluşturuyor.


Eşsiz tasarımları ve modern teknolojisiyle sektörün lider markalarından olan Ege Seramik, ilkbahar mevsiminin pozitif enerjisini, ışıltısını ve tertemiz havasını Albis Serisi ile yaşam alanlarınızın her köşesine getiriyor.


Digital Tile Teknolojisi kullanılarak üretilen Albis Serisi, 25x75 cm ebadıyla banyo ve mutfaklarda duvar karosu olarak kullanılabiliyor. Albis Serisi, tüm zevklere hitap edebilecek lavanta ve orkide çiçeğinin asaletini, kelebek ve kuş desenlerinin hareketliliğini bir araya getirmeyi ve sizi rahatlatıcı bir atmosfer ile tanıştırmayı vaad ediyor.
Ege Seramik Albis Serisi , Albis Serisi , Ege Seramik modelleri , Ege Seramik 2014 ürünleri , 2014 seramik modelleri , seramik trendleri ,