EBSO Ege Seramik'e 6 ödül verdi!


 EBSO Ege Seramik'e 6 ödül verdi!

Seramik sektörünün lider markalarından Ege Seramik, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel ödül töreninde 6 dalda ödül alarak başarısını kanıtladı...Ege Bölgesi Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı olan firmaları ödüllendirdi. 

Seramik sektörünün lider markalarından Ege Seramik, Ege Bölgesi Sanayi Odası tarafından düzenlenen geleneksel ödül töreninde 6 dalda ödül alarak başarısını kanıtladı.

Ege Seramik, 2013 yılı ‘’ Yarattığı Marka ile Üstün Satış Performans ‘’ ve ‘’ Büyük Firma Vergi Üçüncülük’’ ödülleri başta olmak üzere, 2013 yılı Toprak ve Seramik Mamülleri Sanayii’nde ‘’ Üretim Birincilik ‘’, Yatırım Birincilik’’, ‘’ İhracat Birincilik’’, ‘’ İstihdam Birincilik’’ ödüllerini aldı.  

Alınan ödüllerle ilgili görüşlerini aktaran Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller: ‘’ Ege Seramik olarak elde edilen başarı bizi gururlandırdı. Kazandığımız her ödül bizi motive etmekte ve yeni sorumluluklar yüklemektedir. Ülke ekonomisine katkımız ilerleyen yıllarda artarak devam edecektir.’’ dedi.Ege Seramik ödülleri , Ege Bölgesi Sanayi Odası Ege Seramik ödül , Ege Seramik 2015 , Ege Seramik ödül 2015 , Ege Seramik EBSO 2015 ,