24 / 04 / 2024

İstMarina AVM'nin açılışı bugün!

 İstMarina AVM'nin açılışı bugün!

Yaklaşık 200 mağazadan meydana gelen Dap İstMarina AVM bugün açılıyor. İstMarina, Kartal'da hayata geçiriliyor..250 milyon Euro yatırım bedeliyle yükselen Dap İstMarina AVM bugün açılıyor. Proje Emlak Konut GYO ve DAP Holding ortaklığı ile Kartal'da hayata geçiriliyor. 


Yaklaşık 200 mağazadan meydana gelen Dap İstMarina AVM’de  70 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.  İstMarina AVM 'Dünyanın En İyi Yapı Geliştirme Projesi' ödülüne sahip.   


İstmarina AVM mağazaları


LCW, 

Macrocenter, 

Bodrum Mantı, 

Koton, 

Defacto, 

Zara, 

Sait Efendi, 

Alaçatı Muhallebicisi, 

Kahve Dünyası, 

Marks and Spencer, 

Starbucks, 

Vakko, 

Network

Praktiker


İstmarina AVM'ye nasıl gidilir?


Bostancı-Pendik sahil yolu üzerinde yükselen İstMarina AVM’ye, karayolu bağlantılarının yanı sıra Kadıköy-Pendik ve Bostancı-Pendik arasında işlemekte olan İETT hatları sayesinde toplu taşıma araçlarıyla da ulaşmak mümkün. Haydarpaşa Garı’na 2018 tarihi sonunda ulaşması beklenen Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattı da İstMarina AVM’nin içerisinden geçiyor.


İstmarina projesi Acıbadem Hastanesi ve Mektebim Okulları'nı da içerisinde barındırıyor. Mektebim Okulları'nın eğitim öğretime başladığı projedeki Acıbadem Hastanesi'nin de yıl sonunda açılması hedefleniyor.