24 / 04 / 2024

İstMarina AVM kapılarını açtı!

İstMarina AVM kapılarını açtı!

İstMarina Alışveriş Merkezi bugün yapılan törenle kapılarını ziyarete açtı. AVM'nin kiralama ve yönetimini JLL Türkiye üstleniyor..


 

DAP Yapı tarafından Kartal’da inşa edilen kiralama ve yönetimini JLL Türkiye üstlenilen İstMarina AVM kapılarını açtı.  AVM açılış günü etkinleri kapsamında; Su Altı Dünyası çocuk etkinlikleri ve Türkiye’nin ilk Dijital Akvaryum etkinliğinin yanı sıra caz grubu Brassolist  ve VR Boat & Photobooth etkinliği de yapıldı.


İstMarina AVM bugünün ve yarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hayata geçirilen, kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda sunuyor.


İstMarina AVM kapılarını açtı!


İstMarina AVM açılış töreninde açıklamalar yapan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz; “DAP Holding olarak; ülkemize ve insanımıza değer katan yaşam alanları üretiyor; yaşam kalitesini olabilecek en iyi seviyeye taşıyabilmek, böylelikle ülke insanının refahına katkı sunmak için çalışıyoruz. İstMarina AVM de geleceğin yapılarını inşa eden DAP Yapı’nın Kartal’da 250 Milyon Euro gibi büyük bir yatırımla hayata geçirdiği çok değerli bir proje. İstmarina AVM, yalnızca alışveriş merkezi değil, bir sosyal yaşam alanı olacak. Havaalanının yanı başında, Türkiye’nin içinden hızlı tren geçen ilk alışveriş ve yaşam merkezi olarak hizmet verecek. Böylesine değerli bir projenin yatırımcısı olmaktan dolayı gururluyuz. Bu değerli yatırımın ülkemize ve tüm Türkiye vatandaşlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.İstMarina AVM kapılarını açtı!