Townofis projesinde metrekaresi 4 bin 200 lira!


Townofis projesinde metrekaresi 4 bin 200 lira!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

Keleşoğlu’nun kalite ve güvencesi altında TOWNOFİS, modern ve çağdaş ofisleri ile İstanbul’un yeni merkezi Basın Ekspres Yolu’nda yükseliyor. projede yer alan ofis fiyatlarının metrekareleri 4 bin 200 liradan başlıyor.
Son yılların yükselen değeri ve  İstanbul  ’un yeni merkezi haline gelen Basın Ekspres Yolu’nda yer alan TOWNOFİS, ferah ve rahat home ofis ortamları sunmayı hedefliyor. Tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada; Kuyumcukent’e ve Merkez Bankası İstanbul veznesi ile birlikte yeni başlayacak olan Altın Borsa’sına komşu olan TOWNOFİS havalimanına 3 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metrekaresi 4,200 TL’den başlayan fiyatlar ve 84 aya varan vade seçenekleriyle satışa sunulacak olan TOWNOFİS projesindeki ofisler yüksek standartlara ve gelişmiş teknolojik altyapıyı sahip. TOWNOFİS sağladığı konforlu hizmetler ile iş hayatının standartlarını yeniden belirliyor.İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Keleşoğlu’nun imza attığı TOWNOFİS projesinde, 100 metrekareden başlayan büyüklüğe sahip 74 ofis, 10 dükkan, 20 ve 85 kişilik konferans ve toplantı salonları, 137 kapalı ve 25 açık araç kapasiteli otopark bulunuyor. Ofis sahiplerine ortak toplantı salonlarını da kullanma imkanı sunan TOWNOFİS ayrıca toplantı öncesi ve sonrasında faydalanabilecek resepsiyon hizmeti de sağlıyor.


TOWNOFİS, bütün firmaların faydalanabileceği IT Hizmetleri ile firmaların karşılaştığı teknik problemleri hızlıca çözüme kavuşturuyor. Lobide firmaların fotokopi ve benzeri ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sekreterlik ve baskı servisi sunuluyor. ‘Kat balkon’ konsepti kapalı ofislerde ferahlama alanları yaratmak için tasarlanıyor. Ofislerin altında bulunan cafe ve restoranlar, keyifli molalara imkan sağlıyor. TOWNOFİS, iş yaşamının ihtiyaçlarını en prestijli ayrıcalıklar ile tamamlıyor.

Town Ofis güncel bilgileri için tıklayın

Telefon: (212) 663 25 75

Web: www.kelesoglu.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler

Townofis projesi , Townofis , Townofis Basın Ekspres Yolu ofis , Townofis Basın Ekspres Yolu ofis projesi , Keleşoğlu Townofis , Keleşoğlu Townofis nerede , Keleşoğlu Townofis iletişim , Keleşoğlu Townofis fiyatları ,