Townofis projesinde ön talep süreci devam ediyor!


Townofis projesinde ön talep süreci devam ediyor!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!

Townofis projesinde ön talep süreci devam ediyor. Projede 100 metrekareden başlayan 74 ofis, 10 dükkan, 20 ve 85 kişilik konferans ve toplantı salonları, 137 kapalı ve 25 açık araç kapasiteli otopark bulunuyor.Son yılların yükselen değeri ve  İstanbul  ’un yeni merkezi haline gelen Basın Ekspres Yolu’nda ferah ve rahat ofis ortamları sunmayı hedefleyen TOWNOFİS, ön talep toplamaya devam ediyor. Metrekare başına 4,300 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan TOWNOFİS’in 1+1 home ofisleri ise 250.000TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Tüm ulaşım yollarının kesiştiği bir noktada yükselen TOWNOFİS Kuyumcukent’e ve Merkez Bankası İstanbul veznesi ile birlikte yeni başlayacak olan Altın Borsa’sına komşu konumda. Ayrıca, havalimanına ise 3 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


1+1 Home Ofisleri 100 m2’den Başlıyor


Sağladığı konforlu hizmetler ile iş hayatının standartlarını yeniden belirleyecek olan TOWNOFİS, 1+1 home ofisler 100 m2’den başlıyor. İnşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Keleşoğlu’nun imza attığı TOWNOFİS projesinde, 100 metrekare büyüklüğe sahip 74 ofis, 10 dükkan, 20 ve 85 kişilik konferans ve toplantı salonları, 137 kapalı ve 25 açık araç kapasiteli otopark bulunuyor.


Ofis sahiplerine sekreterlik, baskı, resepsiyon ve IT hizmetleri gibi sunduğu çeşitli imkanlar ile ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralayan TOWNOFİS, iş yaşamının ihtiyaçlarını tamamlıyor. TOWNOFİS projesinde yer alan ofislere ait “Kat Balkon” konsepti ise ferahlamak isteyenler için tasarlanıyor. Ofislerin altında bulunan cafe ve restoranlar, keyifli molaların adresi olmayı planlıyor.

Town Ofis güncel bilgileri için tıklayınÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerTownofis , Townofis projesi , Townofis ofis fiyatları , Townofis ön talep formu , Townofis ön talep ne zaman bitecek , Townofis projesi satılık ,