13 / 08 / 2022

Ataköy Marina Residence 99'da ön satışlar başladı!

Ataköy Marina Residence 99'da ön satışlar başladı!

Dati Holding, Ataköy Marina Residence 99'da lansman öncesi sadece 29 ünite, 836 bin dolardan başlayan yüzde 20 avantajlı fiyatlarla satışa sunuyor.Sahil kültürünün İstanbul’da son etkileyici noktası Ataköy’de denize sıfır noktasında, Türkiye’nin en büyük mega yat limanında yer alan ve her biri farklı metrekarelerde 1+1’den, 4+1’e 99 adet süper lüks üniteden oluşan projenin en önemli etabı  Ataköy Marina Park Residence 99  özellikleriyle dikkat çekiyor.


Deniz Manzaralı Prestijli Konutlar, Mega Yat Limanı ve Marina Ayrıcalığı

Ataköy Marina Park Residence 99’da her biri panoramik deniz ve marina manzaralı, 69 farklı tipte ünite bulunuyor. Yeşil ve mavinin içerisinde her evin kendine ait bahçe ve teraslarının bulunduğu yaşam alanları, hem şehrin merkezinde olma ayrıcalığını sunarken hem de şehirden uzaktaymış hissini yaşatıyor. İstanbul’un eşsiz güzelliği, deniz ve Adalar manzarasına sahip üniteler, sıcak, samimi dekorasyonu, eşsiz manzarası ile dikkat çekerken, prestij ve konforu sunuyor.  


İstanbul Turizm Merkezi’nin en seçkin rezidansından konut satın alan ve teknesi olanlar,  Türkiye’nin en büyük Mega Yat Limanı’nın sunduğu imkanlardan da ayrıcalıklı yararlanma fırsatını elde edecek.  Tekne sahibi Rezidans sakinleri, keyifli bir Boğaz veya Adalar turunun ardından Mega Yat Limanı’na teknelerini kolaylıkla bırakıp, evlerine rahatlıkla ulaşabilecekler. 


Lansman Öncesi Yüzde 20 Fiyat Avantajı İle Satışa Sunuluyor

İstanbul’un en değerli arazisinde geliştirilen Ataköy Marina Park Residence 99’da, ilk etapta farklı metrekarelerde 29 ünite, lansman öncesi yüzde 20 fiyat avantajıyla 836 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Yüksek Prim, Ayrıcalıklı Yaşam

Ataköy Marina Park Residence 99, marina ve mega yat limanı, 5 yıldızlı oteller ve birbirinden ünlü yerli ve yabancı markaların yer aldığı alışveriş merkezinin hemen yanıbaşında konumlanıyor.  Tarihi İstanbul yarımadasına, iki kıtayı denizin altından birbirine bağlayan Avrasya tüneline ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığı, projenin içinde yer alan deniz otobüsleri iskelesi ve metro istasyonu ile tüm ulaşım ağlarının omurgasında yer alan Ataköy Marina Park Residence 99 gerek yatırımcılara, gerekse mavi ile yeşilin iç içe geçtiği benzersiz bir yaşam arzulayanlara kaçırılmaz fırsatlar sunarken, kısa zamanda yüksek prim vadediyor. 


http://www.dati.com.tr/Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı