30 / 11 / 2022

TOKİ'den emeklilere ucuz ev kampanyası!

TOKİ'den emeklilere ucuz ev kampanyası!

Emekliler ev sahibi olma hayaline kavuşuyor. TAKVİM'in gündeme taşıdığı emeklilerin ucuz ev talebi hayata geçiyor. Emekliler 250 lira taksit ödeyerek 2+1 ev sahibi olabilecek.


Kirada oturan emeklilere ucuz ev kampanyası başlıyor. Emekliler 250 lira taksit ödeyerek 2+1 ev sahibi olabilecek. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), emekliler ve dar gelirliler için ucuz konut hamlesini başlatıyor.


Kirada oturan emeklilere ucuz ev kampanyası başlıyor. Emekliler 250 lira taksit ödeyerek 2+1 ev sahibi olabilecek.


Emekliler ev sahibi olma hayaline kavuşuyor. TAKVİM'in gündeme taşıdığı emeklilerin ucuz ev talebi hayata geçiyor. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), emekliler ve dar gelirliler için ucuz konut hamlesini başlatıyor. Emekliler 250 lira taksit ödeyerek ev sahibi olabilecek. 


EVLER 2+1 OLACAK 

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, 250 lira taksitle ve 240 ay vade ile emeklilere ve dar gelirliler yönelik konutları önümüzdeki günlerden itibaren arz etmeye başlayacaklarını duyurmuştu. Emekliler, bu kampanyayı heyecanla bekliyor. Kampanya ile evi olmayan emeklilere, uygun fiyatlarla 2+1 daire alma imkanı sunulacak. Mimari açıdan en uygun şekilde tasarlanan bu daireler 75 metrekare büyüklüğünde olacak. Emekliler, kira yerine taksit ödeyerek ev sahibi olma hayalini gerçekleştirecek. Ödemeler, emekli evine taşındıktan sonra başlayacak. Emekliler, sunulan kampanyalarla ev alabileceği gibi, ayrıca birleşerek TOKİ'ye müracaat edip bulunduğu ilde kendilerine özel proje hayata geçirilmesini isteyebilecek.


Takvim
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016