TOKİ Malatya Akçadağ kura çekimi bugün!


TOKİ Malatya Akçadağ kura çekimi bugün!

TOKİ Malatya Akçadağ kura çekimi bugün saat 14:00'da yapılacak. Fiyatların 74 bin 800 TL'den başladığı projede 2+1 daireler satışa sunulacak.74 bin 800 TL'den başlayan daire fiyatlarına sahip olan TOKİ Malatya Akçadağ projesinde çekiliş yeri olarak Akçadağ Öğretmen Evi'ne karar verildi. 


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Akçadağ Belediyesi Malatya Akçadağ'da 308 konutu satışa sunuyor. 305 başvuru yapılan projede daire büyüklükleri 60 ile 63 metrekare arasında değişen 2+1'ler bulunuyor. 


TOKİ Malatya Akçadağ kura çekimi bugün!

Kura çekimi bugün saat 14:00'da gerçekleşecek TOKİ Malatya Akçadağ'da başvuru bedeli olarak 4 bin TL ödeyen hak sahipleri kura sonucuna göre anahtar tesliminde 4 bin TL ile 6 bin TL arasında ücret ödeyecek, kalan bedel ise 300 TL'den başlayan fiyatlarla tamamlanacak. 
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Malatya Akçadağ kura çekimi bugün , TOKİ Malatya Akçadağ kura çekilişi , TOKİ Malatya Akçadağ kura 2015 , TOKİ Malatya Akçadağ kuraları , TOKİ Malatya Akçadağ kura yeri , TOKİ Malatya Akçadağ kurası ne zaman çekilecek ,