TOKİ Karaman Kırbağı sözleşme dönemi başlıyor!


TOKİ Karaman Kırbağı sözleşme dönemi başlıyor!

2 bin 752 başvurunun geldiği Karaman Kırbağı TOKİ'de sözleşme imzalama işlemleri bugün başlıyor...492 adet konuttan meydana gelen TOKİ Karaman Kırbağı projesinde kura çekilişi  1 Aralık 2017 tarihinde yapılmıştı. Projede  Yedek hak Sahipleri için sözleşme imzalama işlemleri ise bugün başlıyor. 


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme

imzalayacaklardır .


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.


1+1, 2+1 ve 3+1 daireler buluanan Kırbağı TOKİ'de  18 Ocak 2018 tarihine kadar hak sahipleri konut seçimi yaparak sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirecek.


2 bin 752 başvurunun geldiği Kırbağı TOKİ'de 1 oda 1 salon planındaki konutlar 452 TL’den, 2 oda 1 salon planındaki  konutlar 765 TL’den ve 3 oda 1 salon planındaki konutlar ise 959 TL’den başlayan taksitlerle satışa çıktı.    


 Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Karaman Kırbağı sözleşme dönemi , Kırbağı TOKİ sözleşme işlemleri ,

Hemen Teslim 4 proje