TOKİ, kamu hizmet binalarının yapımına devam ediyor!


 TOKİ, kamu hizmet binalarının yapımına devam ediyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), konut üretiminin yanında kamu kurumları ile yaptığı protokoller çerçevesinde kamu hizmet binalarının da yapımına devam ediyor.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), konut üretiminin yanında kamu kurumları ile yaptığı protokoller çerçevesinde kamu hizmet binalarının da yapımına devam ediyor. 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra hasar gören  Ankara  Emniyet Genel Müdürlüğü binasının onarımı veya yapımı için de göreve hazır olduklarına vurgu yapan  TOKİ  Başkanı M. Ergün Turan, "Bunun için çalışmalarımızı hazırladık. Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü şu an TOKİ tarafından inşa edilen Milli Piyango Müdürlüğü binasında hizmet vermeye devam ediyor. Binanın onarımı veya yeniden inşası için kurumlar arası görüşmeler devam ediyor. TOKİ olarak bu konuda da üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız" açıklamasında bulundu.


ESTETİK ÖN PLANDA

Konut üretiminin yanında kamunun ihtiyaç duyduğu hizmet binalarını da yaptıklarını belirten TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, "İdare olarak kamu kurumlarını da unutmuyoruz. Kullanım ömrünü tamamlamış kamu binalarını yeniliyoruz. TOKİ, birçok kurum için modern, estetik ve kaliteli hizmet binalar inşa ediyoruz" dedi.


TEKNOLOJİYİ BULUŞTURDU

TOKİ, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) için Ankara'da modern ve teknolojik bir bina inşa etti. Bünyesinde Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) gibi önemli bir kurumda bulunan BTK, internet ve teknolojik alandaki hızlı gelişmelere paralel olarak doğan yeni bina ihtiyacını da TOKİ sayesinde karşılamış oldu. Ankara'ya 25 kilometre uzaklıktaki İncek köyünde inşa edilen bina, inşaat ve teknolojinin buluşma adresi oldu.


SabahÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ kamu hizmet binaları , TOKİ kamu binalarını yapıyor , Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ,