TOKİ Erzurum Aziziye'de hak sahipleri belli oldu!


 TOKİ Erzurum Aziziye'de hak sahipleri belli oldu!

TOKİ tarafından Erzurum’un Aziziye’de inşa edilen 210 adet konutun hak sahipleri 2 ayrı kurada belirlendi. Kura çekimi dün yapıldı..TOKİ tarafından Erzurum’un Aziziye’de (Ilıca Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi) hayata geçirdiği 210 adet konutun hak sahipleri 2 ayrı kurada belirlendi.


Kura törenleri dün Milli Eğitim Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Toplantı Salonu’nda noter huzurunda yapıldı.  TOKİ  ile Aziziye Belediyesi arasında imzalanan protokolle, Ilıca ve Yeşil Mahallelerinde ekonomik ömrünü doldurmuş konut ve iş yerleri yerinde dönüşüm modeliyle projeye başlandı. 


 Yöreye özgün olarak hayata geçirilen projede 336 konutun yanı sıra 114 iş yeri ve cami de yer alıyor. İlk kurada “Kentsel Dönüşüm Projesi” kapsamında uzlaşma sağlanan 111 hak sahibinin konutları çekilişi ile belirlendi.


Öğleden sonra gerçekleştirilen ikinci kurada ise 99 konut için yapılan 203 başvurunun kura çekilişi yapıldı. 3 oda 1 salon planında inşa edilen konutlar 927 TL’den başlayan taksitlerle yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 peşinat ve 96, 108, 120 ay vade seçenekleri ile satışa sunuldu.


 Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016TOKİ Erzurum Aziziye hak sahipleri , aziziye toki kura çekilişi , toki erzurum aziziye ,

Hemen Teslim 4 proje