03 / 03 / 2024

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca sözleşme dönemi!

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca sözleşme dönemi!

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca projesinde yer alan 3+1 konutlar için yedek hak sahipleri sözleşme işlemleri bugün sona eriyor.


TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca 2.Etap Projesi kapsamında yer alan 3+1 konutlar için yedek hak sahipleri, ilan edilen program doğrultusunda 18 EKİM – 22 EKİM 2018 tarihleri arasında, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Erzurum Ilıca Şubesinde Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemleri gerçekleştirecekler.Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Erzurum Ilıca Şubesinde imzalayacaklardır.1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır .


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini

tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.


Sözleşme işlemleri için tıklayın

 Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016