TOKİ Düzce Boğaziçi sözleşme işlemleri bugün bitiyor!

TOKİ Düzce Boğaziçi sözleşme işlemleri bugün bitiyor!

TOKİ Düzce Boğaziçi sözleşme işlemleri bugün bitiyor. 76 adet 2+1'lerin yer aldığı projede sözleşme işlemleri 16 Nisan 2018 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılıyor.


TOKİ Düzce Boğaziçi 102 Konut Projesi (76 konut)  2+1 tipi Asil Konut Alıcıları Sözleşme Programı 16 Nisan 2018 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunacaklardır. 
Ekte yer alan program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri saat 09:00’da başlayacak olup; kişiler kendi imkanları ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Düzce/Nusrettin Mahallesi Şubesine ulaşım sağlayacaklardır.Banka’ya giderken;


T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).

Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.

B2 tipi konut alıcıları, Boğaziçi Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.)TOKİ Düzce Boğaziçi sözleşme işlemleri için tıklayınÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016