Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası başlatıyor!


 Halkbank, TOKİ İndirim Kampanyası başlatıyor!

Halkbank, TOKİ'ye borçlarını tek seferde ödeyerek yüzde 20 indirim fırsatından yararlanmak isteyen konut alıcıları için TOKİ İndirim Kampanyası'nı başlatıyor. 19 Mart'a kadar devam edecek kampanya kapsamında aylık yüzde 0.80'den başlayan faiz oranları ile artan veya azalan taksitlerle ödeme seçeneklerinden yararlanma imkânı sunuluyor.
Halkbank, TOKİ'ye borçlarını tek seferde ödeyerek yüzde 20 indirim fırsatından yararlanmak isteyen konut alıcıları için  TOKİ  İndirim Kampanyası'nı başlatıyor. 19 Mart'a kadar devam edecek kampanya kapsamında aylık yüzde 0.80'den başlayan faiz oranları ile artan veya azalan taksitlerle ödeme seçeneklerinden yararlanma imkânı sunuluyor. Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, "Düzenlediğimiz kampanyayla da konut alımına aracılık ettiğimiz müşterilerimize bu fırsatı değerlendirebilmeleri için son derece uygun faiz oranlarıyla kredi kullanma imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları için avantajlı çözümler geliştirmeye bundan sonra da devam edeceğiz" dedi. 


SabahÖnerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016Halkbank TOKİ İndirim Kampanyası başlatıyor , TOKİ indirim kampanyası nedir , TOKİ İndirim Kampanyası kimlere uygulanır , TOKİ İndirim Kampanyası içeriği , Halkbank indirim kampanyası , Halkbank TOKİ ,