Premier Kampüs Ofis ödeme!


 Premier Kampüs Ofis ödeme!

Kağıthane'de Kağıthane Belediyesi'nin tam karşısında yer alan boş arazi üzerinde hayata geçirilecek olan Premier Kampüs Ofis ödeme seçenekleri...Premier Kampüs Ofis projesi, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Proje, Fer Yapı tarafından inşa ediliyor. 


150 milyon yatırım bedeli bulunan Premier Kampüs Ofis projesi, 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. 


Ofislerden oluşacak olan Premier Kampüs Ofis'te ofislerin büyüklükleri 40 metrekare ile 1000 metrekare arasında değişiyor.


Ofis fiyatlarının 2 bin 970 liradan başladığı Premier Kampüs Ofis projesinde; spa, sauna, dinlenme alanları, seminer odaları, toplantı odaları, kafeler, restolar gibi sosyal olanaklar bulunuyor.


  Premier Kampüs Ofis ödeme!


  Premier Kampüs Ofis ödeme planına göre projedeki ofisler ister banka kredisi ister firma bünyesinde bulunan Fer Yapı ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor.


Dünyada çok fazla yaygın olan kampüs ofis sistemini ilk kez Türkiye'de uygulayacak olan Fer Yapı, bölge olarak ulaşıma kolay noktaları tercih ediyor.


Kağıthane Belediyesi'nin hemen karşısında bulunan Premier Kampüs Ofis, Çeliker arazisi üzerinde konumlandırılıyor.Telefon: 0212 272 49 09

Web Adresi: www.premierkampusofis.com


Melek GÜNER/Konuttimes.com

premier kampüs ofis , premier kampüs ofis ödeme , premier kampüs ofis ödemeleri , ödeme planı , premier kampüs ofis ödeme seçenekleri , premier kampüs ofis fiyat ,