La Marin Evleri Kartal daire fiyatları!


La Marin Evleri Kartal daire fiyatları!

La Marin Evleri Kartal daire fiyatları metrekare birim olarak 6 bin 500 TL'den başlıyor. 23 katlı 2 blok olarak hayata geçirilen projede teslimler 2018 tarihinde yapılacak...Adalar ve deniz manzarasına hakim konumda yükselen La Marin Evleri projesi, kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirildi. Projede 200'den fazla daireye yer veriliyor. 


İstanbul Anadolu Yakası Kartal sahil yolu üzerinde yükselecek olan La Marin Evleri, Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat imzası taşıyor. Proje 23 katlı iki blok olarak planlandı. 
La Marin Evleri Kartal daire fiyatları!


La Marin Evleri Kartal daire fiyatları metrekare birim kapsamında 6 bin 500 TL'den başlıyor, 9 bin 500 TL'ye kadar çıkıyor. La Marin Kartal teslim bilgisine göre dairelerin Aralık 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.


Kartal La Marin projesi konum olarak Dap Yapı Kartal projesinin yanında, İDO Kartal’a 1,5 kilometre, sahil yoluna 75 metre mesafede yer alıyor.Web: http://lamarin.com.tr/

Tel: 444 80 20

Gizem Yılmaz/Konuttimes.comla marin kartal fiyatları , la marin evleri kartal satış ofisi , la marin kartal teslim tarihi ,

Hemen Teslim 4 proje