Kağıthane Polat Ofis kapılarını yakında açacak!


Kağıthane Polat Ofis kapılarını yakında açacak!

Kağıthane Polat Ofis, İstanbul ’un yakın gelecekteki iş merkezi Kağıthane İlçesi'nin en gözde caddesinde yer alıyor. Çevresinde gelişmekte olan alışveriş merkezi ve sosyal alanlara yakın mesafede yükseliyor.Adnan Polat’ın yılların getirdiği tecrübe ve vizyonerliğinde, dünyaca ödüllü Mimar Murat Kader (İki Design)’in yaratıcılığında geliştirilen Kağıthane Polat Ofis, eşsiz konumu, mimarisi, doğa manzarası ve içinde barındırdığı yaratıcı çözümlerle yeni iş adresiniz olacak.


Kağıthane Polat Ofis, şehrin yakın gelecekteki yeni iş merkezinde, ana cadde üzerinde, tarihi Sadabad Parkı manzaralı ofislerde, sizlere benzersiz bir iş ortamı sunuyor.


 - Satılık Ofis alanı: 4.572 m²

 - Satılık Mağaza Alanı: 1.719 m²


- Kiralık Ofis Alanı: 4.689 m² 

- Kiralık Mağaza Alanı: 1.381 m² 

- Tek katta 840 m² ofisler

- Kullanıcılara özel teraslar

- 4 m tavan yüksekliği ile ferah ofisler

- Her 54 m²'ye 1 araçlık otopark alanı 

- %82 kat verimliliği 

- Her katta açılabilen pencereler

- 4 borulu Fan-Coil ısıtma-soğutma sistemi

- Fiber optik IT altyapısı

- 7/24 bina güvenliği, CCTVKağıthane Polat Ofis,  İstanbul  ’un yakın gelecekteki iş merkezi Kağıthane İlçesi'nin en gözde caddesinde yer almaktadır. Çevresinde gelişmekte olan alışveriş merkezi ve sosyal alanlara yakın mesafededir. 


İmrahor Caddesi üzerinde,

Kağıthane Tünel Girişi’ne yakın konumda,

Sadabad Parkı manzaralı,

Yeni yapılacak olan Kağıthane Metrosu’na yürüme mesafesinde yer almaktadır.Kağıthane Polat Ofis , Kağıthane Polat Ofis ne zaman açılacak , Kağıthane Polat Ofis açılışı , Kağıthane Polat Ofis nerede , Kağıthane Polat Ofis son durum , Kağıthane Polat Ofis fiyat listesiKağıthane Polat Ofis satılık ,