Kağıthane Polat Ofis ne zaman teslim?


Kağıthane Polat Ofis ne zaman teslim?

Kağıthane Polat Ofis ne zaman teslim? sorusunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor. AP Gayrimenkul imzası taşıyan projede 25 milyon TL yatırım bedeline sahip.24 bağımsız birimden meydana gelen projede 20 ofis ve 4 tane de dükkan bulunuyor. Polat Ofiste dükkan büyüklükleri 880 metrekare olarak karşımıza çıkıyor. Ofis büyüklükleri de 420 ile 720 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de inşa edilen proje konum olarak; E5 bağlantısına 2 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 11 kilometre, TEM bağlantısına 1,5 kilometre, Mecidiyeköy’e 7 kilometre ve Levent’e 9 kilometre mesafede yer alıyor. 


Peki AP Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Kağıthane Polat Ofis ne zaman teslim? 25 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede teslimler hemen gerçekleşiyor.  


Polat Ofis iletişim

Telefon: 0 212 211 12 44

Web: http://www.kagithanepolatofis.com/

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com


Kağıthane Polat Ofis ne zaman teslim , Polat Ofis iletişim , kağıthane polat ofis satılık , Kağıthane Polat Ofis son durum , Kağıthane Polat Ofis nerede , Kağıthane Polat Ofis iletişim , Kağıthane Polat Ofis telefon , Kağıthane Polat Ofis satılık ofis , Kağıthane Polat Ofis projesi ,