Dap Bumerang ofis ulaşım!


 Dap Bumerang ofis ulaşım!

Toplamda 95 bağımsız bölümden meydana gelen ve Çağlayan'da Dap Yapı projesi olarak konumlandırılan Dap Bumerang ofis ulaşım bilgileri...Dap Bumerang ofis ulaşım bilgileri ne haberimizden ulaşabilirsiniz. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da hayata geçiriliyor. 80 ofis ve 15 dükkandan oluşan ve toplam 95 bağımsız bölümden meydana gelen Dap Bumerang ofis projesi 12 bin metrekare inşaat alanına sahip. 


Ticari bir proje olarak geliştirilen Dap Bumerang ofiste bulunan ofisler 68 metrekare ile 132 metrekare arasında değişen büyüklüklerde değişiyor. Proje, 8 katlı olarak tasarlanıyor. 


Dap Bumerang ofis fiyat!


Dap Bumerang ofis fiyatları 510 bin TL'den başlıyor.


Dap Bumerang ofis ulaşım!


Dap Bumerang ofis ulaşım bilgilerine göre projeye 444 33 39 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Dap Bumerang ofis nerede?


Proje, çağlayan'da inşa ediliyor. Kâğıthane ve Taksim' 5 dakika uzaklıkta yer alan proje Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın bir parselde konumlandırılıyor. Proje aynı zamanda Dap Z Ofis'in hemen yanında yer alıyor.


Dap Bumerang ulaşım!


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

dap bumerang ofis ulaşım , dap bumerang ofis iletişim , dap bumerang ofis nerede , dap bumerang ofis teslim , dap bumerang ofis teslimleri , dap bumerang ofis fiyat , dap bumerang ofis fiyatları , dap bumerang ofis fiyat listesi , dap bumerang ofis detayları , çağlayan dap bumerang ofis , dap bumerang ofis çağlayan , çağlayan projeleri ,