07 / 08 / 2022

Bumerang Kartal'da lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor!

 Bumerang Kartal'da lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor!

İstanbul’da yatırım yapmanın en avantajlı seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde daire satışları lansman fiyatıyla devam ediyor..Deniz ve ada manzarasının 8’inci kattan itibaren tüm daire ve odalarda keyfine varıldığı Bumerang Kartal projesinde daire satışları lansman fiyatıyla devam ediyor. 


15’inci kata gelinen Bumerang Kartal’da lansman fiyatları belirli bir süreye  kadar devam edecek. Bumerang Kartal muhteşem deniz manzarası ve  önünde yer alan, özel yeşil alanıyla, E-5 kenarındaki merkezi konumu ile yatırımcılarını bekliyor.


Kentsel dönüşüm ile birlikte Anadolu Yakası günden güne değer kazanmaya devam ediyor. Metro uzantısının da etkisiyle Kadıköy’den sonra kentsel dönüşümün en önemli merkezlerinden biri olan Kartal’da iş ve lüks yaşam merkezlerinin yükselen yıldızı olmaya başladı.


İstanbul’da yatırım yapmanın en avantajlı seçeneklerinden biri olan ve bitiş tarihi Aralık 2019 olarak belirlenen Bumerang Kartal Projesi’nde ofis ve konut alanlarının metrekare fiyatı 6 bin TL ile 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Projedeki dairelerin yüzde 10’u satıldı. Bölgede amortisman süresinin kısa oluşu yatırımcıların dikkatini çekiyor.


Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal Seyir Terası, Cafeler, Toplantı Salonları, Yüzme Havuzları, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası-Masaj  Odası, Türk Hamamı, Loby ve Danışma, Çamaşırhane, Mescitler, Yönetim Odaları, Sığınak, Açık ve Kapalı Otopark (1+1 ler hariç tüm daire ve ofislere iki araçlık kapalı otoparkta yerleri ile),  profesyonel yönetim ile birlikte ofis ve konut anlayışında bir yaşam alanı da sunuyor.


E-5 üzerinde, Kartal Anadolu Adliyesinin tam karşısında konumlanan ve Kartal Adliye metro durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal 40 katlı olup, 9 bin 650  metrekare arsa üzerinde konumlandırılmış 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. 8’ncı katından itibaren Anadolu Yakası’nın cıvıl cıvıl adalar manzarasına hakim ofis ve daireler 64 metrekaraden 374 metrekareye kadar büyüyebiliyor.


En son teknoloji ve akıllı bina sistemiyle donatılan projede ofis katları; mutfak ve ıslak zeminler tamamlanmış, zeminler ve tavanlar yapılmış, daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak Shell &Core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise,anahtar teslim olarak hazırlanıyor.


Esnek ve fonksiyonel alan seçenekleri, yatırım değeri ve konsepti ile modern ofis ve konut anlayışının en üst seviyeye taşındığı Kartal Bumerang Projesi yaşam standardına yeni bir soluk getirmek isteyenler, farklı gayrimenkul projelerini takip eden yatırımcılar ve işverenler profilini hedefliyor.


Bumerang Kartal, Anadolu Yakası’nın en önemli merkezlerinden biri haline gelen Kartal’ın en prestijlilokasyonundakonumlandırıldı. Bumerang Kartal Projesi’nin Deniz manzarasına sahip daireleri ve ofisleri, krediye uygun, yüzde 1 KDV avantajı ile şirket bünyesinde yüzde 30’u peşin, geri kalan yüzde 70’i proje bitiş tarihi olan Aralık 2019'a kadar 0 komisyon ile vadelendiriliyor.


(0216)370 70 71

http://bumerangkartal.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler