Dap Bumerang ofis nerede?


 Dap Bumerang ofis nerede?

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen ve 80 adet ofis ve 15 adet dükkan olmak üzere toplam 95 adet bağımsız bölümden oluşan Dap Bumerang ofis nerede?Dap Bumerang ofis nerede sorusuna göre proje, Dap Yapı tarafından inşa ediliyor. İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da konumlandırılan Dap Bumerang ofis projesi 

Dap Yapı tarafından hayata geçirilen ve 80 adet ofis ve 15 adet dükkan olmak üzere toplam 95 adet bağımsız bölümden oluşuyor.


Dap Bumerang fiyatları!


Dap Bumerang fiyatları 510 bin liradan başlıyor.


8 katlı olarak tasarlanan Dap Bumerang projesinde ofislerin büyüklükleri 68 metrekare ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede inşaat alanı 12 bin metrekare olarak belirlendi.


Dap Bumerang ofis nerede?


Kâğıthane-Taksim arası 5 dakika uzaklıkta yer alan Bumerang Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın mesafede yer alıyor.


Dap Bumerang iletişim!


Dap Bumerang iletişim bilgilerine göre projeye 444 33 39 numaralı telefondan ulaşıalbiliyor.


Dap Bumerang ulaşım!


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

dap bumerang ofis , dap bumerang ofis nerede , dap bumerang ofis satılık , dap bumerang ofis iletişim , dap bumerang ofis ulaşım , dap bumerang ofis telefon , dap bumerang ofis fiyat , dap bumerang ofis fiyatları , dap bumerang ofis fiyat listesi , çağlayan dap bumerang ofis , dap bumerang ofis çağlayan , dap bumerang ofis projesi ,