Dap Bumerang ofis fiyat!


 Dap Bumerang ofis fiyat!

Dap Yapı'nın Çağlayan'da hayata geçirdiği ve ofis projesi olarak konumlandırılan Dap Bumerang ofis fiyat ları...Dap Bumerang ofis projesi, İstanbul Avrupa yakası Çağlayan'da konumlandırılıyor. Proje, Dap Yapı tarafından inşa ediliyor. Ticari bir proje olarak yükselen Dap Bumerang'ta 80 ofis ve 15 dükkan bulunuyor. 


İçinde yer alan ofis büyüklüklerinin 68 metrekareden başlayıp 132 metrekareye kadar yükseldiği Dap Bumerang ofis projesi 12 bin metrekare inşaat alanına sahip. 


Dap Bumerang ofis fiyat!


Dap Bumerang ofis fiyat bilgisine göre projede yer alan ofisler 510 bin liradan başlıyor. 


Ticari bir proje olarak geliştirilen Dap Bumerang ofiste bulunan ofisler 68 metrekare ile 132 metrekare arasında değişen büyüklüklerde değişiyor. Proje, 8 katlı olarak tasarlanıyor. 


Dap Bumerang ofis nerede sorusuna göre proje; Çağlayan'da inşa ediliyor. Dap Bumerang ofis projesi; Kâğıthane ve Taksim' 5 dakika, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın bir konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda Dap Z Ofis'in hemen yanında inşa ediliyor. Dap Bumerang ofis iletişim bilgilerine göre projeye 444 33 39 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Dap Bumerang ulaşım!


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

dap bumerang ofis fiyat , dap bumerang ofis fiyatlar , dap bumerang ofis fiyatları , dap bumerang ofis nerede , dap bumerang ofis iletişim , dap bumerang ofis ulaşım , dap bumerang ofis adres , dap bumerang ofis telefon , dap bumerang ofis ödemeleri , dap bumerang çağlayan , çağlayan dap bumerang , dap bumerang satılık ,