Dap Bumerang ofis fiyat listesi!


 Dap Bumerang ofis fiyat listesi!

80 ofis ve 15 dükkandan meydana gelen ve Çağlayan'da Dap Yapı'nın inşa ettiği Dap Bumerang ofis fiyat listesi...Dap Bumerang ofis fiyat listesi haberimizde bulunuyor. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Çağlayan'da inşa ediliyor. Dap Bumerang ofis projesi 12 bin metrekare inşaat alanına sahip. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 68 metrekare ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Dap Bumerang ofis fiyat listesi bilgilerine göre projedeki ofisler 510 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 


Dap Bumerang ofis projesi, Çağlayan'da Dap Z Ofis'in hemen yanında inşa ediliyor. Proje, Kâğıthane ve Taksim' 5 dakika, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent ve Maslak'a çok yakın mesafede yer alıyor.


8 katlı olarak tasarlanan bina da bir çok sosyal olanak bulunuyor. Dap Bumerang ofis teslimleri 2015 yılında gerçekleştirilecek. 


Dap Bumerang ofis ödeme planı na göre projede yer alan ofisler ister banka kredisi ile ister firma bünyesindeki ödeme seçenekleri ile yapılabiliyor. Projede 30 ay vadelendirme yapılabiliyor.


Dap Bumerang iletişim!


Dap Bumerang Telefon: 444 33 39

Dap Bumerang Web Adresi: wwww.dapyapi.com.tr


Melek GÜNER/Konuttimes.com

dap bumerang ofis fiyat listesi , dap bumerang ofis fiyat , dap bumerang ofis fiyatları , dap bumerang ofis nerede , dap bumerang ofis iletişim , dap bumerang ofis ulaşım , dap bumerang ofis adres , dap bumerang ofis ödemeleri , dap bumerang ofis teslimleri , dap bumerang ofis teslim tarihi , dap bumerang ofis ödeme planı , çağlayan dap bumerang ofis ,