Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son başvuru günü bugün!


Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son başvuru günü bugün!

İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilen Başakşehir Kent Meydan Dükkanlar'nda ihaleye katılmak için son başvuru günü bugün olarak belirlendi.80 tane cadde mağazası, 102 tane teras dükkanı, 90 tane cadde dükkanı, 2 tane market alanı ve 58 tane teras mağazadan meydana gelen Başakşehir Kent Meydan Dükkanları'nda ticari ünite alanları 40 metrekare ile 2 bin 113 metrekare olarak tasarlandı. 


Teslimlerin 2017 yılı içerisinde yapılması öngörülen projede fiyatlar dükkan ve mağazaların alanlarına göre farklılık gösteriyor. Son başvuruların bugün toplandığı projenin ihalesi ise 15 Mart tarihinde yapılacak.


Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son başvuru günü bugün!


Makro Akyapı imzasıyla Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Başakşehir Kent Meydan Dükkanları'nda sosyal donatılar arasında nikah sarayı, açık kapalı yürüyüş alanları, kongre merkezleri, kafeler, cami, spor alanları ve restoranlar mevcut. 


3. Çevreyolu Bağlantı aksı üzerinde inşa edilen Başakşehir Kent Meydan Dükkanları cadde mağazalarında fiyatlar 700 bin TL ile 3 milyon 110 bin TL arasında, teras dükkanlarında 240 bin TL ile 820 bin TL arasında, teras mağazalarında 410 bin TL ile 1 milyon 490 bin TL arasında, cadde dükkanlarında 520 bin TL ile 1 milyon 640 bin TL arasında değişiyor. 


EMLAK KONUT ONAYLI ÖDEME SEÇENEKLERİ


a ) Peşin satış veya banka kredili satış : Satın alınan dükkan bedelinin tamamının nakden veya banka kredisi yöntemi ile ödenmesi halinde %6 satış iskontosu uygulanacaktır.


b ) Peşin ve vadeli satış (opsiyon 1) : Satın alınan dükkan bedelinin %75'i nakit veya banka kredisi, kalan tutar ise %12,5'lik vade farksız 2 (iki) eşit senet ile ödenmesi durumunda %3 iskonto uygulanacaktır.

Ödeme Tarihleri:

1. Senet: 15 Mart 2016

2. Senet: 15 Mart 2017


c ) Peşin ve vadeli satış (opsiyon 2) : Satın alınan dükkan bedelinin %55'i nakit veya banka kredisi, kalan tutar ise %15'lik vade farksız 3 (üç) eşit senet ile ödenecektir.

Ödeme Tarihleri:

1. Senet: 15 Mart 2016

2. Senet: 15 Eylül 2016

3. Senet: 15 Mart 2017


Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son başvuru günü bugün!


Kent Meydan Dükkanları iletişim

Telefon: 444 61 71 

Web: www.meydandukkanlari.com

Ezgi Delibeyoğlu/Konuttimes.com
Başakşehir Kent Meydan Dükkanları , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları ihale tarihi , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları başvuruları , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son durum , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları nerede , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları satılık , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları projesi , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları telefon , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları iletişim , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları son başvurusu ne zaman , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları başvuru günü , Başakşehir Kent Meydan Dükkanları başvuruları bitti mi ,