Anatolia Park İş Merkezi İzmir'de Fe Metal İnşaat tarafından hayata geçiriliyor!


Anatolia Park İş Merkezi İzmir'de Fe Metal İnşaat tarafından hayata geçiriliyor!

İzmir’in önde gelen firmalarından Fe Metal İnşaat, yepyeni bir iş merkezinin temellerini attı. İzmir'e yepyeni bir soluk kazandıracak olan Anatolia Park İş Merkezi, yaklaşık 3.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulacak...
İzmir’in önde gelen firmalarından Fe Metal İnşaat, yepyeni bir iş merkezinin temellerini attı.


Kaba inşaatının 3 ay içerisinde bitmesi planlanan ve İzmir'e yepyeni bir soluk kazandıracak olan Anatolia Park İş Merkezi, yaklaşık 3.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulacak.


İstanbul ve İzmir'de birbirinden önemli ve kaliteli projelere imza atan Fe Metal, İzmir-Çiğli Anatolia Park Evleri'nden sonra yine Çiğli'de ikinci Anatolia Projesine de başladı. Günümüz inşaat teknolojilerinin kullanıldığı Anatolia Park iş Merkezi projesinde C35 hazır beton kullanılıyor ve ayrıca proje eğitim ve sağlık tesisi kullanımı için de uygunluğuyla dikkat çekiyor. Statik hesapları eğitim ve sağlık tesislerine uygun şekilde hesaplanan ve demir, beton imalatı ona göre yapılan proje, çok amaçlı kullanıma imkan verecek şekilde inşa ediliyor. 


Çiğle'de bulunan Anadolu Caddesi'nde yer alacak olan Anatolia Park İş Merkezi, yeni yapılacak Gediz Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne 300 metre, Çiğli Belediyesi ne 500 metre, Katip Çelebi Üniversitesi'ne 1 kilometre, Çiğli Devlet Hastanesi'ne ise 200 metre mesafede yer alıyor… Fe Metal, Anatolia Park İş Merkezi'ni ahşap ve camın zarif ve modern birleşimiyle hayata geçirerek geçmiş ve geleceği aynı potada eritip, çarpıcı bir mimari yenilik sunuyor.


Sabah Gazetesi 

 Önerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projelerFe Metal İnşaat projeleri , Fe Metal İnşaat yeni projesi , Fe Metal İnşaat Anatolia Park İş Merkezi , Anatolia Park İş Merkezi , Anatolia Park İş Merkezi nerede , Anatolia Park İş Merkezi izmir ,