22 / 04 / 2024

Sinpaş Yapı’dan banka kredisiz ev alma şansı!

Sinpaş Yapı’dan banka kredisiz ev alma şansı!

Sinpaş Yapı, bir kampanya hazırladı. 84 ay vade ile banka kredisiz ev alma şansı sunan kampanya ile Sinpaş Yapı evlerinden kolayca ev alabiliyor ve uygun fiyatlı ödeme kolaylığı sağlanıyor...


Sinpaş Yapı’nın Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Altınoran ve Marina Ankara, Ankaralıların oturmak için en çok tercih ettiği projelerin başında geliyor. Ankara’nın yatırım potansiyeli en yüksek bölgesi Oran’da bulunan her iki proje de, sundukları benzersiz sosyal donatılar ve 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli ‘Liderlere yaraşır kampanyası’ ile dikkat çekiyor. 84 ay vade ile banka kredisiz ev alma şansı sunan kampanya ile hayallerinizdeki Sinpaş Yapı evlerinden kolayca ev alabilir, uygun fiyatlı ödeme seçeneklerinin keyfini çıkartabilirsiniz.


Sinpaş Yapı’nın Lider Ödeme Planı

Türkiye’de markalı konutun lideri Sinpaş, 1974 yılından bu yana 42 yıllık deneyimiyle 80 bin kişiyi ev sahibi yaptı. Hayata geçirdiği özgün projeleri özel kampanyalarla sunan Sinpaş Yapı, Ankara’nın en çok tercih edilen projesi Marina Ankara’dan %5 peşinatla ve sosyal donatılarıyla Türkiye’nin temalı en büyük konut projesi Altınoran’dan  peşinatla banka kredisiz 84 ay vade ile 1.078TL’den başlayan taksitle ev sahibi olma avantajı sunuyor.


Ankaralıların İlk Tercihi

Araştırma Şirketi Ipsos’un gerçekleştirdiği ‘Ankara Konut Projeleri Bilinirlik ve Algı Araştırması Raporu’nda Ankara’da en çok konut satın almak istenen bölge olarak Sinpaş projelerinin de yoğun olduğu Oran öne çıkıyor. Her bir konut projesini bilen kişiler bazında, konut satın alım eğilimi en yüksek Sinpaş projeleri Altınoran ve Marina Ankara oldu. 30 yaş üstü, 6 ay içinde markalı konut almayı düşünen, aylık geliri 7 bin TL ve üzeri Ankaralıların katıldığı araştırmada, Marina Ankara en çok ziyaret edilen ve en çok konut satın alınan projelerin başında geliyor.


Günümüzde konut projeleri alınırken ev kadar projelerin sağladığı standartlar da en ince ayrıntısına kadar önem kazanıyor. Hızlı yaşam, zamanımızın azlığı gibi nedenlerle oturduğumuz evin yaşama yakınlığı, seçimlerimizi etkiliyor. Sinpaş Yapı’nın Altınoran ve Marina Ankara projeleri içlerinde sundukları sosyal donatılarla oldukça ilgi görüyor. Site sakinlerinin motivasyonları için her detayın düşünüldüğü proje, ilklerle diğer projelerden oldukça farklı bir yerde kendini konumluyor. Yaşam standartları ile ayrılan Altınoran konforunda şu an yaklaşık 3000 kişi yaşamaya başladı. Starbucks, Which Cafe, Simitçi Dünyası, Home Kitchen, City Wok, Branca, Arabia Coffee ve 3M Migros gibi temel ihtiyaçların karşılanacağı alanlar sunan Altınoran Çarşı da dikkat çekiyor. 


Altınoran’da yaşam başladı

Altınoran’da Marina Ankara projesinin teslimlerinden sonra sakinlerin de yararlanabileceği çok farklı ayrıcalıklar yer alıyor. Bu ayrıcalıklardan ilki, bir konut projesinde ilk kez karşımıza çıkan, yılın 365 günü kayak yapmaya imkân veren, teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland... Proje sakinlerinin dışında Ankaralıların da ilgi gösterdiği Snowland, evden alana teleferikle inme imkânı sunuyor.

Türkiye’de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk... Projede yer alan veAltınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Proje ziyaretinde bulunan ünlülerin selfie çektirmek için ilk uğradığı yer yine Skywalk oluyor.


Bahçelerinde sporun ve maceranın her çeşidine göz kırpanlar, ExtremeLand ile metrelerce yükseklikteki yüksek ip parkurunda macera, spor ve heyecana doyacak. Türkiye’nin en büyük salıncağında sallanabilecek, Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarında rakipleriyle karşılıklı yarışabilecek.


Marina Ankara ve seçkin sosyal donatıları projeyi farklı kılıyor

Marina Ankara ise, projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina etrafında yerleşik binalarıyla çok özel ve kendisinden söz ettirecek bir konut kompleksi olarak yükseliyor. Marina’nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu veriyor. 120 bin metrekarelik alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile de sporla içe içe bir hayat sunan Marina Ankara’nın bir başka çekici özelliği ise 13 kilometregöl çevresindeki ağaçlık alanıyla, Ankara’ya oksijen sağlayan Eymir Gölü’ne en yakın konut projesi olması...


Marina Ankara Proje Künyesi:

Proje ismi:Marina Ankara

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Çankaya - Oran / Ankara

Toplam Arazi: 125 bin m²

Toplam Konut: 2 bin 566

MetrekareAralığı: 69 - 450 m²

Fiyat Aralığı: 355,200 TL’den başlayan fiyatlarla

TeslimTarihi: Haziran 2018

Web sitesi: www.marinaankara.com

Telefon : 444 1974


Altınoran Proje Künyesi

Proje ismi : Altınoran

Firma : Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya – Oran / Ankara

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut : 2 bin 647

MetrekareAralığı : 80 ile 500 m²

Fiyat Aralığı : 362,100 TL’den başlayan fiyatlarla

TeslimTarihi : Yaşam başladı

Web sitesi : www.sinpasaltinoran.com

Telefon : 444 1974