06 / 02 / 2023

Park Village başarısını "uluslar arası" boyuta taşıdı!

 Park Village başarısını

Park Village başarısını" uluslar arası" boyuta taşıdı. Londra'da; European Property Awards adıyla bu yıl 19. su düzenlenen ve Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen yarışmada, Park Village toplam 3 ödül aldı...Park Village başarısını" uluslar arası" boyuta taşıdı. Londra'da; European Property Awards adıyla bu yıl 19. su düzenlenen ve Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen yarışmada, Park Village katıldığı:"Residential Development ( Multiple Units )","Property ( Single Units )" ve"Development Marketing"dallarında ayrı ayrı 3 ödül almaya hak kazandı. 


European Property Awards, Avrupa'nın en önemli gayrimenkul geliştirme kuruluşlarının projelerinin yarıştığı bir ödül programı. 

Arıkan Yapı, Türkiye' nin"ilk ve tek"tek katlı villa projesi Park Village ile rekabetin yüksek olduğu "Avrupa Gayrimenkulleri" alanında başarısını"uluslar arası"boyuta taşıdı. 


Arıkan Yapı tarafından İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Göl Vadisinde hayata geçirilen 144 müstakil bahçeli, havuzlu, iç bahçeli ve iç bahçesiz tek katlı villalar da 31 Aralık 2013 tarihinde yerleşim ve yaşam başlayacak. 

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getirecek törende gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan 72 jüri üyesinin oyları ile alınan"ödül dereceleri"belli olacak. 


Türkiye adına diğer katılımcı ülkelerin projeleri ile yarışacak Park village için hedef: Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan Dünya Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) için,, kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik'teki ödüllü projelerle yarışabilmek. 


Avrupa ayağı"European Property Awards 2013-2014 ödülleri 24 Eylül akşamı Londra Grosvenor House Hotel' de gerçekleşecek gala yemeği ve ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan ödülleri Park Village projesine güvenerek kendilerine yaşam yatırımı yapan aileler adına alacaklarını ifade etti. 


Büyükçekmece Gazetesi