Sarıgöl Kent Konutları Gaziosmanpaşa'da yükseliyor! 108 bin TL'ye!


 Sarıgöl Kent Konutları Gaziosmanpaşa'da yükseliyor! 108 bin TL'ye!

Sarıgöl Kent Konutları, İstanbul Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilecek. Acar İnşaat imzasını taşıyan projede fiyatlar 108 bin TL'den başlıyor...Acar İnşaat, İstanbul Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm projesi kapsamında yeni konut projesi olan Sarıgöl Kent Konutları'nı inşa etmeye hazırlanıyor. 1.452 ada üzerinde konumlandırılacak olan projenin inşaat çalışmaları ise yaklaşık 2 ay içerisinde başlayacak.


9 blok halinde tasarlanan Sarıgöl Kent Konutları'nda 725 adet daireye yer veriliyor. Projede yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Konut büyüklükleri ise 1+1 daireler için 51 metrekare, 2+1 daireler için 91 metrekare ve 3+1 daireler için 114 metrekare olarak belirlendi.

 Sarıgöl Kent Konutları Gaziosmanpaşa


Sarıgöl Kent Konutları fiyatlar;

- 1 oda 1 salon daireler 108 bin TL,

- 2 oda 1 salon daireler 197 bin TL,

- 3 oda 1 salon daireler 251 bin TL.


Projeden konut sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği projeden şuan yalnız Gaziosmanpaşalılar yararlanabiliyor. 3-4 ay için geçerli olan Gaziosmanpaşalılara özel kampanyadan faydalanmak için son başvuru günü ise 18 Mart.

Projede konut teslimlerinin 2014 yılının Aralık ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

444 0 467

www.gaziosmanpasa.bel.tr

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.comÖnerilen Bağlantılar : Yeni konut projeleri

sarıgöl kent konutları , acar inşaat , gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm , acar inşaat yeni proje , kentsel dönüşüm projeleri , sarıgöl kent konutları gaziosmanpaşa ,

Hemen Teslim 4 proje