Sarıgöl Kent Konutları fiyat!


 Sarıgöl Kent Konutları fiyat!

Acar İnşaat'ın Sarıgöl ve Yenidoğan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirdiği Sarıgöl Kent Konutları fiyat listesi...Sarıgöl Kent Konutları, İstanbul Gaziosmanpaşa'da konumlandırılıyor. Proje Acar İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiriliyor. Sarıgöl Kent Konutları fiyat bilgileri haberimizde yer alıyor.


Yaklaşık 2 ay içerisinde inşaat çalışmalarına başlanacak olan proje, 1.452 ada üzerinde konumlandırılıyor.


Toplam 725 adet konut kapasitesine sahip Sarıgöl Kent Konutları'nda 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor. Projede konutlar 51 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.


Sarıgöl Kent Konutları fiyat listesine göre projede daireler minimum 108 bin TL'den satışa sunuluyor. Banka kredisi kullanımına uygun olan projeden 3-4 aylık kısa bir süre için yalnız Gaziosmanpaşalılar yararlanabiliyor.


Sarıgöl Kent Konutları fiyat ;

- 1 oda 1 salon konutlar 108 bin TL,

- 2 oda 1 salon konutlar 197 bin TL,

- 3 oda 1 salon konutlar 251 bin TL.


Sarıgöl ve Yenidoğan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilecek olan proje 9 blok halinde yükselecek. Gaziosmanpaşalılara özel kampanyadan yararlanmak için ise son başvuru günü 18 Mart olarak belirlendi.444 0 467

www.gaziosmanpasa.bel.tr

Işıl Seren KESKİN/Konuttimes.com

sarıgöl kent konakları fiyat , sarıgöl konakları fiyat , sarıgöl ken konakları fiyat listesi , sarogöl konakları fiyatları , sarıgöl kent konakları ödeme planı , sarıgöl konakları gaziosmanpaşa ,

Hemen Teslim 4 proje