03 / 03 / 2024

Rose Marine'de metrekaresi 2 bin 200 TL!

Rose Marine'de metrekaresi 2 bin 200 TL!

Gül Yapı İnşaat tarafından Sinanoba'da hayata geçirilen Rose Marine Projesi, kum plajından, açık havada jakuzi imkanına kadar pek çok olanak sunuyor


Projenin adı:  Rose Marine
Projenin lokasyonu:  Sinanoba- Büyükçekmece
Yapan şirket:  Gül Yapı İnşaat
Satış pazarlama sorumlusu:  Osman Köse
İnşaata başlama tarih:  Şubat 2006
İnşaatı bitirme tarihi:  Mart 2008
Toplam arsa:  44 bin metrekare
Toplam inşaat alanı:  15 bin metrekare
Ticari alanlar:  10 bin metrekarelik alışveriş merkezi
Sosyal donatılar:  İskeleyle birlikte 200 metre uzunluğunda kumsalı da bulunan projede su sporları kulübü, iç bahçede özel peyzaj düzenlemesi, iki açık yüzme havuzu, bir kapalı yüzme havuzu, hidromasaj havuzları, açık havada jakuzi, çocuk havuzları, süs havuzu, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, masaj salonu ve fitness merkezi yer alıyor. Sitede ayrıca kreş, oyun salonu, tenis kortu, basketbol, futbol sahası, kapalı ve açık otoparklar ile 24 saat kameralı güvenlik mevcut.
Konut bilgileri:  20 blokta alanları 70 metrekare ile 235 metrekare arasında değişen 7 farklı tip ve büyüklükte toplam 424 daire bulunuyor.
En düşük ve en yüksek metrekare fiyatı:  2 bin 200 TL- 2 bin 900 TL
Projedeki binaların yükseklikleri: Beş  kat
Proje bitiminde tahminen yaşayacak insan sayısı:  Yaklaşık bin  200 kişi
Projenin ayırt edici özelliği:  Rose Marine Evleri, İstanbul'un kıyısında özel kumsalı ve iskelesiyle dört mevsim sürecek tatil imkanı sağlıyor. Projenin bir diğer önemli özelliği ise 29 bin metrekarelik dev bir yeşil alana sahip olması.
Projede anneler için ne düşünüldü:  Proje kapsamında bulunan özel plaj ve iskele, anneler ve çocukları için her günlerini tatil tadında geçirmelerini sağlayacak.
Projede babalar için neler var:  Babalar projede bulunan futbol sahalarında iş çıkışı arkadaşlarıyla birlikte hem spor yapmanın hem de hoş vakit geçirmenin keyfini yaşayacak.
Projede çocuklar için neler var:  Çocuklar için ise projede, kreş ve çocuk oyun parkları düşünülmüş.
Projeye en yakın okullar kaç kilometre uzaklıkta:  Sinanoba Rüya Anaokulu ve Yalçın Çiftçioğlu İlköğretim Okulu 200, Bahçeşehir Koleji Sinanoba Anaokulu, Özel Yankı İlköğretim Okulu ve Özel Alkev İlköğretim Okulu bir buçuk kilometre , Emlak Konut Mimar Sinan Lisesi ise 500 metre  uzaklıkta bulunuyor.
Projeye en yakın poliklinik ve hastanelerin uzaklıkları neler:  Özel Büyükçekmece Hastanesi 700 metre uzaklıkta
En yakın alışveriş merkezi:  Proje dahilinde alışveriş merkezi bulunuyor. Ayrıca Büyükçekmece Atirus Alışveriş Merkezi'ne de çok yakın mesafede yer alıyor.
Sabiha  Gökçen ve Atatürk Havalimanı'na uzaklığı kaç kilometre:  Atatürk Havalimanı'na 20 kilometre  mesafede.
Anayollara olan uzaklığı:  TEM'e10 kilometre , E-5'e 1 kilometre
Tebernüş Kireçci-Seda Tabak/Milliyet Cadde

0212 863 94 04

www.gulinsaat.com.tr

Projeden görüntüler için tıklayınız...Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı