Parkcity Esenkent projesinde 300 bin TL'ye 3+1! Hemen teslim!


Parkcity Esenkent projesinde 300 bin TL'ye 3+1! Hemen teslim!

Esenyurt Esenkent’te inşa edilen Parkcity projesinde 177 metrekarelik 3+1 konutlar 300 bin TL’ye satılıyor. Projede konutlar sahiplerine hemen teslim ediliyor…Arıkan Yapı tarafından inşa edilen Parkcity projesinde son sekiz konut kaldı. 177 metrekarelik 3+1 konutlar 300 bin TL’ye satılıyor. Yüzde 25 peşinatla bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor.

Parkcity’de konutlar ve tapuları hemen teslim ediliyor. Atatürk Bulvarı’nın ilk ve tek yaşama geçen projesi olan Parkcity 2007 yılında projelendirildi ve yaşam geçtiğimiz Ağustos ayında başladı.

82 bin 500 metrekare inşaat alanı bulunan Parkcity’de 28 bin metrekarelik iki katlı 518 araç kapasiteli kapalı otopark bulunuyor. Her bloğun altında daire sahiplerine ait otopark yer numaraları belirtiliyor. 1+1 ve 2+1 malikleri için bir araçlık, 3+1 malikleri için iki araçlık otopark tahsis alanı bulunuyor. Parkcity’de Eylül 2010’da faaliyete geçen profesyonel site yönetimi ile birlikte kat maliklerine yönetsel hizmetler başladı.

18 bin 200 metrekare alana inşa edilen Parkcity’de 8 blokta 383 daire, farklı büyüklüklerde 38 adet ofis bulunuyor. Projede ayrıca projeyi yol boyunca çerçeveleyen 56 mağaza yer alıyor.

Parkcity’de bloklarda her kat holünde olmak üzere yangın kaçış merdiveni yakınında yangın dolapları bulunuyor. Her bloğun içinde yangın merdiveni yer alıyor. Kapalı otoparklardan direk konutlara çıkış için iki adet 630 kilogramlık sekiz kişilik yolcu asansörleri bulunuyor.

Parkcity, TEM’e 1 kilometre, D100 Karayolu’na 5 kilometre, Temeli atılan TEM bağlantı yoluna 500 metre, Pazartürk’e 150 metre, Migros’a 700 metre, Parkway AVM’ye 650 metre, Sun Flower AVM’ye 800 metre, Outland AVM’ye 825 metre, 3. Cadde’ye 850 metre, AKbatı’ya 300 metre, Okyanus Koleji ve Halil Akkanat Lisesi’ne 150 metre, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne iki kilometre, Bahçeşehir Alman Hastanesi’ne bir kilometre, Bahçeşehir Polikliniği’ne 850 metre mesafede bulunuyor.

24 saat CCTV güvenlik sisteminin olduğu Parkcity’ de siteye giriş/çıkış güvenlikli 2 ana kapıdan sağlanıyor.  Site çevrsinde ve site girişlerinde bulunan kameralar aracılığı ile temin edilen görüntüler Site girişinde bulunan “ güvenlik odasında “ izleniyor ve kayıt ediliyor.

Park City Sitesinde ısıtma sistemi doğal gazlı “ kaskad ” sistemli. Merkezi sistem “ ısıtma ve sıcak su “ üretimi için harcanacak doğalgaz bedelinin her daireye bölüşümü için, her daireye ait ısı pay ölçer (kalorimetre) kat teknik hacimlerinde tesis edildi.  

 Parkcity’de aidatlar 1+1’lerde yaklaşık 100 TL, 2+1’lerde 150 TL, 3+1’lerde ise 200 TL.  Son yıllarda unutulmaya başlanan balkon yaşamı Parkcity’de hayat buluyor. 3+1 dairelerde 15 metrekare, 2+1 ve 1+1 dairelerde 8 metrekare olarak projelendirilen balkonlar ve özellikle de bahçe katları keyifli sohbetlerin vazgeçilmezi oluyor. Balkonların en büyük özelliği salondan ve mutfakdan ayrı ayrı çıkışlarının olması.

Parkcity Evleri Satış ve Pazarlama Sorumlusu Deniz ömür projeyle ilgili şunları söylüyor:

"Evleri sahiplerine teslim ettik. 383 daire ve plazadan oluşan projeyi zamanında ve eksiksiz teslim etmenin gururunu yaıyoruz. Profesyonel bir yönetim firmasıyla anlaşarak sitede modern, keyifli, kaliteli ve huzur dolu bir yaşam alanı yarattık. Şimdi daha nitelikli ve fonksiyonel çözümleri olan yeni yaşam alanları inşa etmek gerekiyor. Bahçeşehir bölgesi, her alanda merkez olma ayrıcalığını yaşatıyor. İnşaat sektörü bu aksta gelişimi tüm hızıyla sürdürüyor. Bölge yatırımcısına her zaman kazandırdı ve kazandırmaya devam edecek."


0212 672 27 77

http://www.parkcity.com.tr/

Projeden görüntüler için tıklayınız


Nagihan Arat/Emlakkulisi.comÖnerilen Bağlantılar : Satışa çıkacak projeler