Parkcity'de cadde üstü yaşamı sevene 98 bin TL!


Parkcity'de cadde üstü yaşamı sevene 98 bin TL!

Arıkan Yapı'nın Bahçeşehir Esenkent'te 2007 yılında yapımına başladığı Parkcity projesinde 383 konutun yüzde 95'i satıldıProjede yaşam önümüzdeki Haziran ayında başlayacak. Ana cadde üzerinde konumlandırılması ise özellikle kentin canlılığını hissetmek isteyenler için onu daha bir özel kılıyor.
Yapımcı şirket Arıkan Yapı, daha önce Parkway Alışveriş Merkezi projesini hayata geçirmişti. 20 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Parkcity, 24 saat güvenlik yarı olimpik yüzme havuzu, kafe, dinlenme alanları, bahçeler, çok amaçlı spor alanı, çocuk oyun parkları, kapalı otopark, açık otoparkın yanı sıra  otoparklardan konutlara kat erişimi gibi özel imkanlarla da donatıldı.

58 mağazası var
Parkcity'nin ofis bloğu olan Parkoffice'te toplam 38 ofis bulunuyor. Bahçeşehir'in ilk ve tek ofis plazasında alanları 17 ile 80 metrekare arasında değişen ofisler bulunuyor. Parkshops'ta bulunan mağazaların alanları ise 102 ile 240 metrekare arasında değişiyor.  Burada bulunan mağaza sayısı ise 58.
Firma, dairelerin satış planını ise peşin ödemelere göre planlamış durumda. Parkcity projesinde peşin ödemelerde 97 metrekarelik 1+1'ler 98 bin TL ila 125 bin TL'ye, 97 metrekarelik 2+1'ler 129 bin TL'ye, 177 metrekarelik 3+1'ler ise 280 bin TL'ye satılıyor.

NEDEN CAZİP?
-  Projenin nitelikleri ve haziran ayında teslim edileceği göz önüne alınırsa metrekare bazında fiyatları son derece uygun
-  Projenin alt katında 58 mağazanın olması alışverişi ulaşılabilir hale getirmesi açısından son derece önemli. Alışveriş yapmak kolay.
-  Evlerin bulunduğu noktanın ulaşım koşulları avantajlı
-  Etrafında İstanbul'un en iyi projeleri yükseliyor.

0212 672 55 25   

www.parkcity.com.tr

Projeden görüntüler için tıklayınız

Tebernüş Kireçci