Şekerbank konut kredi faizini yüzde 0,98'e düşürdü!


Şekerbank konut kredi faizini yüzde 0,98'e düşürdü!

Şekerbank 500 bin TL'ye kadar olan konut kredilerinde 60 aya kadar olan vadelerde aylık faiz oranını yüzde 0,98'e düşürdü.Konut kampanyasına ilk olarak Ziraat Bankası katıldı. Ziraat Bankası'nı Halk Bank izlerken, şimdi de Şekerbank'tan yeni bir atak geldi.


 

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Şekerbank, 60 aya varan vadelerde uygulanacak indirimle banka ilk defa konut kredisi kullanacak olan bireylere 500 bin TL'ye kadar olan konut kredisi taleplerinde faiz oranlarını yüzde 0,98'e indirdi. 


Şekerbank'ta indirimli faiz oranları bugünden itibaren geçerli olacak. 


Şekerbank konut kredi faizini yüzde 0,98


Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze, "Bu kapsamda biz tüm faaliyetlerimizin temelinde yatan sorumlu bankacılık geleneğimizle hem konut sektörünü ivmelendirerek ekonomimize katkı sağlamak hem de ilk kez konut kredisiyle ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı desteklemek amacıyla faiz oranlarımızda indirime gittik. Özellikle Anadolu’daki tabana yaygın müşteri profilimizle ekonomik büyümeyi tabana yayarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam edeceğiz." dedi.Şekerbank konut kredi faizi , Şekerbank kredi faizleri , Şekerbank 2018 konut kredisi ,

Hemen Teslim 4 proje